Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Перший урок 2022-2023 року "Що значить бути патріотом України?"

zip

Виховна робота

Для кого: 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас

15.08.2022

1325

8

0

Вміст матеріалу: показано 18 з 79 сторінок

+Показати ще (6)
zip
Конспект першого уроку 2022-2023 року.zip
19,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Містить презентацію (із вбудованим фоновим аудіо) та конспект для вчителя.

Коротко по ходу уроку:

1) Вступне слово.

2) Обговорення: наскільки добре учні знають свою Батьківщину (хто в яких областях/містах вже побував). Інтерактивна перевірка орієнтування на карті України.

3) Розмова про відомих/значимих постатей українців. Інтерактивна гра «Впізнай обличчя»

4) Письмова гра-кросворд: Хто швидше знайде 8 зашифрованих українських національних страв. (Відповіді опісля презентуються на екрані)

5) Все що відбувається – має причину.. Розмова про історію України. Інтерактивна вікторина з історії України. (12 інтерактивних питань)

6) Обговорення основної теми, визначень (громадянин/патріот)/ думок учнів/ інших українців/ соціологічного опитування щодо патріотизму.

8) Інтерактивна анаграма «Україна» - згідно методичних рекомендацій МОН проведення першого уроку для учнів початкової школи /як зразок ( з коментарями вчителя)

● Нагадування про час в якому ми живемо після 24 лютого/ новий відлік. Як варіант: обговорення як прожили цей час/ або подумки/ мовчання під слова пісні. ●

Пропозиція скласти свою анаграму слова Україна нашого/воєнного часу: які слова на ці літери зустрічалися найчастіше/ опісля пропозицій/думок учнів – виведення своїх варіантів на екран (фонова пісня "Вільні люди")

9) Заключне слово вчителя.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.