Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

паспорт логопедичного кабінету ЗДО (зразок)

pdf

Логопед

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

13.12.2022

143

1

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 10 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

У ЗДО для проведення індивідуальних і подгруппових занять логопеду виділяється кабінет, який повинен відповідати певним санітарно-гігієнічним вимогам. Кабінет обладнується і оформляється відповідно до рекомендацій, викладених в нормативних документах.

З метою систематизації та обліку навчально-методичних посібників, літератури логопед оформляє паспорт логопедичного кабінету (паспорт оформляється незалежно від того, чи має логопед окремий кабінет, або займає частину групової кімнати, або частина будь-якого іншого приміщення).

У паспорті, що представляє собою зошит (альбом, журнал), перераховуються всі обладнання, що знаходиться в кабінеті, наочний матеріал, навчальні та методичні посібники, ігри, технічні засоби навчання, навчально-методична література та ін.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили