До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
6
міс.
2
5
дн.
2
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Пам’ятка для учасника турніру

Опис документу:
Доповідач Протягом 7-ми хвилин викладає суть розв’язання проблеми, поставленої у завданні, акцентуючи увагу на провідних хімічних ідеях, теоріях, закономірностях тощо. При цьому бажано використовувати ілюстративні матеріали (таблиці, графічні зображення, електронні презентації тощо). Доповідає один доповідач або разам із співдоповідачем.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Памятка учасника турніру

Доповідач

Протягом 7-ми хвилин викладає суть розв’язання проблеми, поставленої у завданні, акцентуючи увагу на провідних хімічних ідеях, теоріях, закономірностях тощо. При цьому бажано використовувати ілюстративні матеріали (таблиці, графічні зображення, електронні презентації тощо). Доповідає один доповідач або разам із співдоповідачем.

Опонент

Протягом 5-ти хвилин критично аналізує доповідь, вказує на позитивні моменти виконання завдання та доповіді, але передусім на помилки та недоліки. Виступ опонента не повинен зводитися до викладання власного варіанта розв’язання завдання.

Рецензент

Протягом 3-х хвилин дає загальну оцінку виступу Доповідача, об’єктивності виступу Опонента, суттєвості запитань і відповідей та коректності поведінки Доповідача та Опонента в ході дискусії. Рецензування не повинно дублювати опанування. Рецензент дає оцінку виступу Доповідача у разі, якщо вона не збігається з оцінкою Опонента, або якщо опонент не помітив неточностей та істотних недоліків у доповіді.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Психологічні особливості навчання вчителів у системі формальної і неформальної освіти»
Швень Ярослава Леонідівна
24 години
490 грн
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.