Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Практика реалізації інтегративного підходу до навчання учнів мовно-літературної освітньої галузі
»
Взяти участь Всі події

Новий зразок герб та прапор Автономної Республіки Крим

png

Мистецтво

Для кого: Дорослі

14.08.2022

81

0

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Автономна Республіка Крим його статут символіка герб та прапор той що потрібно негайного змін згідно з законом про деорусифікації та деокомунізація, що позбавити всі російські колоніальні статути та радянські атрибутики статутів.

Новий герб Автономна Республіка Крим описує: синій щит колір неба та море, тризуб символ української нації, танго символ корінних мешканців кримських татар, дві колони около щита з двух сторон нагадує історії перших відкривателів Крима грецького народу, сонце сіяє як в ранок та в вечір це радість та начало до кінця, синя стрічка та надпись Крим це Україна. це единство між двумя національності та пів острів з материком в єдиний держави Україні, на щит зображено дві символи тризуб та танго це єдність двух нації в дружбі в мирі та в згоді та вірний єдиний суверенітету Україні.

Новий прапор Автономної Республіки Крим описує: прапор синього полотнище з танго символами кримських татар розміщене на контурі прапора, синє полотнище символізує мирне небо та тихий море , цей прапор приналежність Кримських-татар корінних мешканців Крима лише тільки его з синього кольору національний прапор кримських татар з світло-блакитного кольору.

Автор Власов Дмитро Олександрович

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.