Нетрадиційний комплекс суглобної гімнастики «Свято танцю» (для старшої групи)

Фізична культура

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

05.02.2019

919

21

2

Опис документу:
Формувати у дітей позитивне світосприйняття, зміцнювати фізичне і психічне здоров'я. Здійснювати профілактику порушення постави. Викликати інтерес до виконання нетрадиційних вправ, формувати уявлення про їхній позитивний вплив на організм людини. Спонукати використовувати нетрадиційні засоби оздоровлення. Формувати звичку дбати про своє здоров'я.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Нетрадиційний комплекс суглобної гімнастики

«Свято танцю»

(для старшої групи)

Відомості про автора:

Водницька Людмила Миколаївна

Інструктор з фізичної культури ІІ- категорії

Наталинський навчально – виховний комплекс (загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Дошкільний навчальний заклад)

Красноградського р-н, Харьківської обл.

Мета: Формувати у дітей позитивне світосприйняття, зміцнювати фізичне і психічне здоров'я. Здійснювати профілактику порушення постави. Викликати інтерес до виконання нетрадиційних вправ, формувати уявлення про їхній позитивний вплив на організм людини. Спонукати використовувати нетрадиційні засоби оздоровлення. Формувати звичку дбати про своє здоров'я.

Обладнання: килимки за кількістю дітей, диск або флешка з музичним супроводом.

ХІД ЗАНЯТТЯ:

Підготовча частина:

Вхід до зали, ходьба по колу за направляючим, різновиди ходьби, повільний біг, вправи на відновлення дихання, перешикування в колони.( всі діти стають біля своїх килимків).

Основна частина :

1. Поза « сильного потягування »

В.П. О.С. Піднімаємось на носки, руки в гору тягнемось за руками. 5разів.

2. Поза « нахил вперед ».

В.П. О. С. нахил тулуба вперед, як ніби ми складаємось навпіл. Пальцями рук намагайтеся торкнутися підлоги, при цьому коліна можна злегка зігнути, якщо важко тримати ноги прямими.

3. Поза « подвійного кута»

В. П. Ноги на ширині плечей, руки в низу. Нахил тулуба вперед руки назад за спину з’єднані в замок.

4. Поза з « упором на руки»

В. П. широка стійка ноги нарізно, руки в здовж тулуба. Нахил тулуба вперед руки ставимо на підлогу біля ступнів утримуємо таке положення 5 вдихів, потім руки відводимо за спину також утримувати 5 вдихів. В. п.

5. Поза « лотоса »

Сидяче на підлозі, витягнути ноги вперед. Зігнути правую ногу и покласти її ступнею на стегно лівої ноги. Поті зігнути ліву ногу і покласти ступню на стегно правої ноги.

6. Поза « блискавки »

В. П. сидячи на колінах. З допомогою рук та ліктів повільно нахиляємось назад доки голова не торкнеться підлоги, потім поступово опускаємо все тіло на підлогу.

7. Поза « тягнемось до носочків»

В .П. - Сядьте, витягніть прямі ноги перед собою. Опустіть корпус на ноги, намагаючись дістати руками стоп.

8. Поза « голова до коліна »

В.П. упор сидячи, руки заді. Відводимо ліву ногу в сторону, праву згинаємо та підтягуємо до лівої ноги, стопа розвернута в гору.(30сек.) Таж саме виконуємо в іншу сторону.

9. Поза « під кутом»

В. П. лежачи на спині, ноги разом, руки вздовж тулуба. Повільно піднімаємо ноги в гору під кутом 45 градусів. Утримувати 40сек.

10. Поза « позвоночного стовбура »

В.П. упор сидячи, руки заді. Одночасно підіймаємо обидві ноги в гору, руками тримаючись за кисті ніг, відводимо ноги в сторони. Утримувати 45сек.

11. Поза « змії або кобри ».

В.П. - Лежачи на животі, руки перед грудьми, кисті рук дивляться вперед. З цього положення повільно випрямити руки і максимально підніміть верхню частину тулуба.

12. Поза « качечка »

В.П. Лежачи на животі, руки вздовж тулуба. Піднімаємо ноги в гору зігнуті в колінах, потім двома руками беремось за кисті ніг та витягуємося в гору, під борідок теж тягнемо вгору. Утримувати 40сек

13. Поза « кота »

В. П. сидячи на колінах, коліна та п’яти тримати разом. Нахил тулуба вперед руки поставити перед собою на ширині плечей. Вдих спину прогнути в низ голову відвести назад. Видихаючи опустити голову в низ до грудей та округлити спину. 10разів

14. Поза "трикутника".

В. П. О. С. Зробити максимально широкий крок назад правою ногою. Носок правої ноги виверніть назовні. Нахил Тулуба до лівої ноги, торкаючись підлоги лівою рукою біля правої стопи, праву руку підніміть вгору. Дивітьсь вгору на праву руку. Теж саме в іншу сторону.

15. Поза « гори »

В. П. сидячи на колінах. З цього вихідного положення перейти в позу кішки, підняти сідниці в гору та випрямити ноги в колінах.

Заключна частина :

Вправи на відновлення дихання на місці. Руки в гору на носочках вдих, руки опустити вниз видих. За направляючим вихід із зали.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.