Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Методичні закладки "Формувальне оцінювання"

pdf

НУШ

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас

03.09.2022

423

7

0

Вміст матеріалу: показано 2 з 3 сторінок

pdf
1,3 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Хто каже,що формувальне оцінювання складне і незрозуміле? Це тільки так здається. Всі ці прийоми відомі, використовуються вчителями української школи здавна, але тільки зараз вони виходять на перше місце в оцінювання для дійсно продуктивної роботи і учнів, і вчителя.

Зручні закладки стануть справжнім лайфхаком для вчителя НУШ і не тільки. У комплекті 5 двосторонніх закладок, що розділені за призначенням. Їх можна заламінувати або роздрукувати на картоні чи фотопапері, вони прослугують довго).

  1. Як підтримати учня. Фрази- поради для підтримки

  2. Українські прислів'я про похвалу та навчання та 7 правил похвали (хвалити теж треба вміти)

  3. Чарівні слова вербального оцінювання по рівням (для високого, достатнього, середнього і низького)

  4. Ефективний зворотній зв'язок: як підкресилити сильні сторони учня, як спрямувати діяльність учня та тактовно підказати кроки для покращення роботи

  5. Підказка для учнів : Алгоритм самооцінювання та Алгоритм взаємооцінювання (можна роздрукувати учням або зробити план на дошці)

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.