Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Можливості платформи Jimu Robot для викладання освітньої робототехніки
»
Взяти участь Всі події

Методичка: "Практичні рекомендації під час дистанційного навчання осіб з ООП. Порадник педагогам та батькам"

pdf

Інклюзивна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас

09.08.2022

966

110

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (76)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

В інформаційному збірнику матеріалів розкрито нормативно-правову основу організації дистанційного навчання осіб з особливими освітніми потребами, висвітлено методичні рекомендації щодо навчання даної категорії учнів в умовах дистанційної освіти, а саме питання організації та методичного супроводу навчання дітей в домашніх умовах; важливі корекційні прийоми, які необхідно використовувати в процесі дистанційного навчання, особливості виконання домашніх завдань з дітьми, які мають різні освітні труднощі. У збірнику подано покрокові рекомендації батькам щодо оптимального навчання, виховання та розвитку осіб з особливими освітніми потребами в нових умовах освітнього процесу, представлено арсенал вправ, зазначено корисні онлайн-ресурси, котрі слід використовувати батькам та педагогам при дистанційному навчанні осіб, які мають різні освітні труднощі.

Пропонується для використання в роботі керівникам, педагогам, фахівцям закладів загальної середньої освіти, батькам дітей з особливими освітніми потребами.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Рекомендуємо