Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Методичні рекомендації до використання на уроках фізики дидактичної гри ''Заповни пропуски''. Важіль. Момент сили. ККД механізмів. 10 клас.

docx

Фізика

Для кого: 10 Клас

14.03.2022

219

1

0

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Завдання полягає в роботі з таблицею у текстовому документі. Таблиця має дев’ять стовпчиків. У першому стовпці розташовані фізичні величини. Якщо в кожному завданні одиниця вимірювання цієї величини одна й та ж, то доцільно один раз поставити її в першому стовпці. Якщо одиниці вимірювання різні, то їх треба проставляти в кожному стовпці. В інших восьми стовпчиках записані значення фізичних величин першого стовпця.

В стовпчиках таблиці кілька клітинок порожні, їх необхідно заповнити. Для цього треба скористатися відповідною формулою, або ж виразити з цієї формули необхідну величину і виконати обчислення. В процесі виконання завдання порожні клітинки таблиці заповнюються.

Для перевірки правильності заповнення пропусків можна скопіювати таблицю на наступну сторінку текстового документа і заповнити порожні клітинки іншим кольором. Залишається тільки порівняти відповіді учнів з цією таблицею. Знак ,,---‘‘ означає, що механізмів з таким ККД не існує, оскільки він більший 100%. Дану таблицю можна використати при вивченні теми «Рівновага тіл. Момент сили. ККД механізмів» у 10 класі.

Для виконання завдання необхідні знання формул моменту сили, ККД механізмів, вміння виводити з цих формул інші величини, а також вміння виражати сантиметри в метри. Червоним записана відповідь. Завдання доцільно виконати у формі змагання малих груп, по одному стовпчику кожній команді. Якщо в класі достатня кількість учнів, то кількість стовпчиків можна збільшити. Зручно застосувати проєкцію таблиці на екран.

Користуйтесь, будь ласка! Бажаю успіхів!

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили
Рекомендуємо