Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Методичні рекомендації до використання на уроках фізики дидактичної гри ''Заповни пропуски''. Важіль. Момент сили. 7 клас.

docx

Фізика

Для кого: 7 Клас

12.03.2022

122

0

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Завдання полягає в роботі з таблицею у текстовому документі. Таблиця має дев’ять стовпчиків. У першому стовпці розташовані фізичні величини. Якщо в кожному завданні одиниця вимірювання цієї величини одна й та ж, то доцільно один раз поставити її в першому стовпці. Якщо одиниці вимірювання різні, то їх треба проставляти в кожному стовпці. В інших восьми стовпчиках записані значення фізичних величин першого стовпця.

В стовпчиках таблиці одна клітинка порожня, її необхідно заповнити. Для цього треба скористатися відповідною формулою, або ж виразити з цієї формули необхідну величину і виконати обчислення. В процесі виконання завдання порожні клітинки таблиці заповнюються.

Для перевірки правильності заповнення пропусків можна скопіювати таблицю на наступну сторінку текстового документа і заповнити порожні клітинки іншим кольором. Залишається тільки порівняти відповіді учнів з цією таблицею.

Дану таблицю можна використати при вивченні теми «Важіль. Момент сили» у 7 класі.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо