Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Методичні рекомендації до використання на уроках фізики дидактичної гри ''Доміно''. Потенціальна енергія. 7 клас.

docx

Фізика

Для кого: 7 Клас

21.03.2022

78

0

0

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

На сьогодні залишається актуальна проблема розвитку пізнавального інтересу учнів до навчання. Небачено зросла кількість інформації, отже, і розумове навантаження на учнів. Це примушує небайдужого до свого предмета вчителя замислитися над засобами, які допомогли б підтримувати в учнів цікавість до матеріалу та підтримувати їх активність на протязі всього уроку.

Одним із ефективних засобів для досягнення цієї мети є використання на уроках елементів гри. Пропоноване завдання полягає в роботі з картками. Картки поділені навпіл. На одній картці справа записане питання, на іншій зліва – відповідь на це питання. Всього карток 13, отже, питань – 12. Картки роздаються учням. Перше питання зачитує вчитель, учні на своїх картках шукають відповідь. Учень, у якого на лівій стороні картки правильна відповідь, зачитує наступне питання з правої сторони своєї картки і прикріплює її на дошці магнітиком до попередньої картки і т.д. На дошці утворюється своєрідне «доміно». Якщо скласти «доміно» не вдається – шукайте помилку.

Завдання можна давати малій групі – двом чи чотирьом учням на парту. Якщо «доміно» складене без помилок з першого разу, то учні отримують максимальну оцінку – 12 балів. В іншому випадку бали нараховуються за кожну правильну відповідь. Дану гру можна провести на уроках фізики при вивченні теми «Потенціальна енергія» у 7 класі.

Рекомендуємо