Матеріал до уроку «Що таке географія?»

Опис документу:
Люди з давніх-давен цікавились, які процеси відбуваються на Землі. Спочатку свої думки і спостереження вони передавали від покоління до покоління, а пізніше, з появою писемності,— записували. Згодом науку, яка описувала Землю, почали називати географією (грецькою мовою «гео» — Земля і «графо» — пишу).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Що таке географія?

Люди з давніх-давен цікавились, які процеси відбуваються на Землі. Спочатку свої думки і спостереження вони передавали від покоління до покоління, а пізніше, з появою писемності,— записували.

 

Згодом науку, яка описувала Землю, почали називати географією  (грецькою мовою «гео» — Земля і «графо» — пишу).

 

Уперше термін «географія» застосував до науки про Землю давньогрецький географ, математик і поет Ератосфен Кіренський  (близько 276—194 рр. до н. е.), а вчені і люди, які, мандрують світом, відкривали нові землі, описували їх природні та інші явища, стали називати географами.

Географія  — комплексна наука, яка вивчає природу Землі, населення та його господарську діяльність.

Є фізична географія, що вивчає природу земної поверхні, явища та процеси, які у ній відбуваються, та соціально-економічна географія, вивчає населення Землі та його господарську діяльність.

 

Географія — наука, що об’єднує комплекс наук про Землю.

 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інтегрований курс «Мистецтво»: теоретико-прикладний аспект»
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн