Матеріал до уроку «Годинні пояси світу»

Опис документу:
Положення України відносно годинних поясів відображено на карті Годинні пояси світу. Україна розташована в другому (східноєвропейському) годинному поясі, тобто полудень в країні настає на 2 години раніше, ніж у нульовому (західноєвропейському) годинному поясі.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Годинні пояси світу

Положення України відносно годинних поясів відображено на карті Годинні пояси світу. Україна розташована в другому (східноєвропейському) годинному поясі, тобто полудень в країні настає на 2 години раніше, ніж у нульовому (західноєвропейському) годинному поясі.

Оскільки довжина території в градусному вимірі – 18°05' (при ширині одного годинного поясу 15°), Україна могла б знаходитися в трьох годинних поясах, але для зручності ведення господарства прийнято вважати, що вся територія країни знаходиться в одному годинному поясі. Подібна практика поширена і в інших країнах.

Для повнішого використання світлої частини доби протягом року вводиться літній час: з останньої неділі березня до останньої неділі жовтня годинник переводять на 1 годину вперед. Отже, влітку ми випереджаємо поясний час на 1 годину.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Психологічні особливості навчання вчителів у системі формальної і неформальної освіти»
Швень Ярослава Леонідівна
24 години
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.