Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події

Матеріал "Цікаві факти про технології та інтернет"

Інформатика

Для кого: Дорослі

15.04.2021

98

2

0

Опис документу:
-У місті Квінсленд (Австралія) є підрозділ поліції, обов'язками співробітників якого є забезпечення безпеки бездротових мереж і попередження їх власників про можливу небезпеку. «Бездротова» поліція призначена для ліквідації уразливості домашніх мереж і для запобігання спроб використовувати їх з боку злочинців.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Wikipedia з'явилася у 2001 році. Зараз вона налічує понад 13 млн статей на 200 мовах.

Бортовий самописець, що встановлюється на літаках для запису інформації про технічний стан всіх пристроїв, називають «чорним ящиком». Насправді він має форму кулі або циліндра, а колір його червоний або помаранчевий, щоб легше було знайти в разі аварії

Приватна комунікаційна компанія Ncell підкорила Еверест. В інтересах користувачів мережі інтернет, вона першою у світі встановила апаратуру для бездротового Інтернету на найвищій у світі гірській вершині в Гімалаях.

Для створення півгодинного мультфільму за традиційною технологією, потрібно намалювати понад 18 000 малюнків.

Домен. TV, в якому люблять реєструватися сайти телеканалів, це не загальний домен як наприклад COM або ORG, Спочатку він дістався маленькій державі Тувалу, яка розташована в Океанії. Уряд Тувалу вирішив продати права на домен і тепер отримує за право його використання понад 2 млн доларів на рік, що становить приблизно десяту частину всіх доходів цієї держави.

У першому телефоні, зaпaтeнтoвaному у 1876 році Олександром Бeллoм, не було дзвінка - виклик здійснювався через трубку за допомогою свистка.

У місті Квінсленд (Австралія) є підрозділ поліції, обов'язками співробітників якого є забезпечення безпеки бездротових мереж і попередження їх власників про можливу небезпеку. «Бездротова» поліція призначена для ліквідації уразливості домашніх мереж і для запобігання спроб використовувати їх з боку злочинців.

Перший комерційний жорсткий диск місткістю 1 терабайт був представлений компанією Hitachi у 2007 році.

Індія - світовий лідер з розсилання спаму.

У січні 2011 року невідомий хакер зламав сторінку Марка Цукерберга в Facebook.

В результаті опитування, проведеного в лютому 2011 року, з'ясувалося, що кожен другий інтернет-користувач повідомляє про себе неправду в соціальних мережах.

При створенні звуку виявлення вірусу в Антивірусі Касперського використовували справжню свиню.

Найбільший штраф в інтернеті - $ 107,7 млн Американські противники абортів були покарані за створення сайту, на якому розмістили фотографії лікарів, які робили аборти, з позначкою «розшукується».

Найбільший інтернет-аукціон eBay був зареєстрований в 1995 році. Найдорожчий лот аукціону - фабрика з очищення нафти, але на той момент жодної ставки так і не зробили, і фабрика залишилася не продана. Найдорожчий лот, який все-таки продали - реактивний літак Gulfstream V, його купили за $ 40 млн.

Один з найдорожчих доменів в історії www.diamond.com був проданий за $ 7.5 млн. Сайт, розміщений за цією адресою, присвячений прикрасам і ювелірним виробам. 

Найбільше за весь час інтернет-кафе відкрили 28 листопада 2000 р. в Нью-Йорку і налічувало 628 комп'ютерів.

Вся історія спаму почалася  3 травня 1978, коли було відправлено перший рекламний лист, що закликає купити комп'ютерну систему фірми DEC.

Перший світовий лідер, який скористався електронною поштою - Королева Єлизавета II в 1976 році.

Перше відео, яке було завантажене  YouTube, називалося «Я в зоопарку», і було досить нудним. Як і 99 % всього контенту на YouTube сьогодні.

Перша в історії веб-камера була протестована і запущена в 1991 році в комп'ютерній лабораторії Кембриджського університету. Її єдиною метою було контролювання окремої кавоварки, і попередження про те що закінчується кава. Зараз вона не працює, оскільки була відключена 22 серпня 2001.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.