Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події

Математична казка - Презентація "Корисний прямокутник"

Математика

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас

20.01.2022

128

14

0

Опис документу:

Одним із способів вирішення цієї проблеми є використання ігрових ситуацій на уроках математики. Кожному вчителю необхідно пам'ятати, що учні підліткового віку, а тим більше слабоуспевающие з них, особливо швидко втомлюються від тривалої одноманітної розумової роботи. Втома - одна з причин падіння інтересу й уваги до вченню. Зменшити втому учнів від виконання одноманітних вправ обчислювального характеру можна за допомогою ігрових ситуацій.
Здавалося б, казка і математика - поняття несумісні. Яскравий казковий образ і суха абстрактна думка! Але казкові завдання посилюють інтерес до математики. Це дуже важливо для учнів 5-6 класів.

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Підготувала студентка 41-д групи Карпенко Вероніка Геометрична казка. «Корисний прямокутник»
Слайд № 1

Підготувала студентка 41-д групи Карпенко Вероніка Геометрична казка. «Корисний прямокутник»

Прямокутник весь час заздрив Квадрату. - Я такий незграбний, - скаржився він. - Якщо піднімуся на повний зріст, то стану довгим і вузьким.
Слайд № 2

Прямокутник весь час заздрив Квадрату. - Я такий незграбний, - скаржився він. - Якщо піднімуся на повний зріст, то стану довгим і вузьким.

А якщо ляжу на бік, то буду низьким і товстим. - А ти завжди залишаєшся однаковим, - продовжував він, звертаючись до Квадрата. - І стоячи, і сидячи...
Слайд № 3

А якщо ляжу на бік, то буду низьким і товстим. - А ти завжди залишаєшся однаковим, - продовжував він, звертаючись до Квадрата. - І стоячи, і сидячи, і лежачи!

- Так, - з гордістю говорив важливий Квадрат. - У мене всі сторони рівні. Не те, що у тебе. І Квадрат перевертався з боку на бік, але його зростанн...
Слайд № 4

- Так, - з гордістю говорив важливий Квадрат. - У мене всі сторони рівні. Не те, що у тебе. І Квадрат перевертався з боку на бік, але його зростання і ширина від цього не змінювалися.

А одного разу сталося ось що. Один чоловік заблукав в лісі. Він зустрівся з Квадратом і Прямокутником. Оскільки у Квадрата був дуже важливий вид, т...
Слайд № 5

А одного разу сталося ось що. Один чоловік заблукав в лісі. Він зустрівся з Квадратом і Прямокутником. Оскільки у Квадрата був дуже важливий вид, то чоловік звернувся за допомогою саме до нього.

- Можна, я заберусь на вас і подивлюся, де мій дім? - запитав він у Квадрата. чоловік заліз спочатку на одну сторону Квадрата. Але нічого не побачи...
Слайд № 6

- Можна, я заберусь на вас і подивлюся, де мій дім? - запитав він у Квадрата. чоловік заліз спочатку на одну сторону Квадрата. Але нічого не побачив, тому що йому заважали верхівки дерев. Тоді чоловік попросив Квадрат перевернутися і заліз на іншу сторону. Але, як відомо, всі сторони у Квадрата однакові. Тому і цього разу чоловік нічого не побачив через дерева.

- Громадянин Квадрат! - благав чоловік . - Допоможіть мені хоча б через річку перебратися! Квадрат підійшов до річки і спробував дотягнутися до інш...
Слайд № 7

- Громадянин Квадрат! - благав чоловік . - Допоможіть мені хоча б через річку перебратися! Квадрат підійшов до річки і спробував дотягнутися до іншого берега. Але ... плюх! Плюхнувся в воду.

- Може, я зможу допомогти вам? - запропонував чоловіку скромний Прямокутник. Він став на весь свій зріст. Чоловік забрався на нього і виявився вищи...
Слайд № 8

- Може, я зможу допомогти вам? - запропонував чоловіку скромний Прямокутник. Він став на весь свій зріст. Чоловік забрався на нього і виявився вищим дерев. Вдалині він побачив свій будинок і нарешті зрозумів, куди йому треба йти.

Тоді Прямокутник ліг на бік і став мостом. Чоловік перебрався по прямокутника через річку, допоміг йому піднятися і, гаряче подякувавши, відправивс...
Слайд № 9

Тоді Прямокутник ліг на бік і став мостом. Чоловік перебрався по прямокутника через річку, допоміг йому піднятися і, гаряче подякувавши, відправився додому.

А Квадрат, який сушився на березі після вимушеного купання, сказав прямокутник: - Ви, виявляється, корисна фігура! - Ну що ви! - скромно посміхнувс...
Слайд № 10

А Квадрат, який сушився на березі після вимушеного купання, сказав прямокутник: - Ви, виявляється, корисна фігура! - Ну що ви! - скромно посміхнувся Прямокутник. - Просто мої боку різної довжини: дві - довгі, а дві - короткі. Іноді це буває дуже зручно.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.