Логоритміка. Вправи на засвоєння основних рухів.

Опис документу:
З того, як дитина крокує, бігає, стрибає, можна зробити висновок щодо рівня її фізичного розвитку, зрозуміти, чи вміє вона координувати рухи, який має емоційний настрій. Якщо в дитини погано розвинуті основні рухи, їй досить важко буде вивчити таночок та брати участь у рухливих іграх: усі вони містять біг чи стрибкові рухи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

І. Вправи на засвоєння основних рухів.

З того, як дитина крокує, бігає, стрибає, можна зробити висновок щодо рівня її фізичного розвитку, зрозуміти, чи вміє вона координувати рухи, який має емоційний настрій.

Якщо в дитини погано розвинуті основні рухи, їй досить важко буде вивчити таночок та брати участь у рухливих іграх: усі вони містять біг чи стрибкові рухи.

На заняттях з логоритміки треба використовувати вправи на засвоєння різних варіантів ходи (спрямованої, спокійної, пружної, обережної навшпиньках, а також приставний крок, високий крок);

 бігу (легкого, стрімкого, пружного, широким кроком, з високо піднятими стегнами); 

стрибків (на двох ногах на місці, на двох ногах з рухом уперед-назад; по черзі на правій та лівій ногах, підскоки, прямий галоп). Робота над розвитком основних рухів проводиться керівником фізичного виховання на заняттях з фізкультури, вихователем на ранковій фізкультурі, фізкультхвилинках та в повсякденному житті, музичним керівником на заняттях з логоритміки, на музичних заняттях та розвагах.

У цій роботі ми використовуємо:

а) вправи без музичного супроводу, щоб діти краще зрозуміли та відчули, як треба виконувати ці рухи.

б) вправи під музику, щоб діти не тільки правильно виконали рухи, а ще й рухалися у темпі музичного супроводу.

Корисно інколи проводити «музично-ритмічну гімнастику; різні види основних рухів під музику різного характеру. Така вправа сприяє розвитку не тільки м’язів, а ще й уваги і музичного сприйняття.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Стратегії профілактики та вчасного реагування на прояви суїцидальної поведінки неповнолітніх»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 годин
590 грн