Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання додатків Google для ефективної організації освітнього процесу: інструкція до дії
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Лялька-мотанка - стародавній оберіг

pptx

Технології

Для кого: 5 Клас, 6 Клас

27.01.2022

918

17

0

Вміст матеріалу: показано 11 з 51 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Яскрава об'ємна презентація, яка узагальнює цікавий величезний об'єм матеріалу, знайомить з лялькою-мотанкою як стародавнім оберегом нашого народу, розповідає про вірування та прикмети при її виготовленні та види мотанок, їх особливості та призначення. Створювалася для дистанційного навчання, можна поділити на два уроки. Краще після цього запропонувати дітям пройти тест з пройденого матеріалу (я його також викладаю з такою самою назвою та зображенням на обкладинці). Далі ми виготовляли гарну ляльку-мотанку з паперових двохшарових або трьохшарових серветок (посилання даю в презентації). На одну ляльку потрібно дві таких серветки - "дешево та сердито". Потім учні за бажанням обирали будь-який вид ляльки-мотанки, шукали майстер-клас з його виготовлення та працювали над цим проєктом. Ця презентація в поєднанні з тестом звільнить вчителя від підготовки і допоможе провести якісні уроки (як офлайн, так і онлайн) за темою "Ляльки-мотанки". Успіху!

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.