Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Курсова робота Екологічне маркування

doc

Екологія

Для кого: I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

19.11.2022

70

0

0

Вміст матеріалу: показано 11 з 53 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Якщо ви пишете наукову роботу на подібну тему - тоді це для вас. Тут є вся необхідна інформація і зразок готової роботи!!!

Аналіз сучасних методів зниження негативного впливу підприємств промисловості на НС, дозволяє визначити комплекс природоохоронних заходів та вибрати серед них пріоритетні.

По перше слід розглядати заходи, які забезпечують нормативно- правове та фінансову реалізацію основних напрямів зменшення негативного впливу підприємств харчової промисловості на довкілля.

Серед методів управління реалізацією принципів сталого розвитку пріоритетним є впровадження системи екологічного маркування, яка спирається на виконання вимог стандарту 1S0 14001:2015.

Основним стимулом до вдосконалення систем екологічного маркування на підприємствах харчової промисловості є вихід на європейський ринок. Розвиток відносин істотно полегшується при наявності у підприємства сертифікованої системи екологічного менеджменту.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.