Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Корисна і шкідлива їжа

zip

Я досліджую світ

Для кого: 3 Клас

22.01.2023

79

0

0

Опис методичного матеріалу:

Цілі:

предметні: ознайомити учнів із фабрикою «Світоч» у Львові; продемонструвати процес виробництва шоколаду на фабриці; звернути увагу дітей на цікаві факти що стосуються виготовлення і споживання шоколаду; проаналізувати етикетку шоколадки;

комунікативні: розвивати в дітей зв’язне мовлення, мислення, логіку, пам'ять, розширювати кругозір дітей; поширювати серед дітей власний набутий досвід з вивченої теми;

соціокультурні: виховувати бережливе ставлення до того що нам пропонують, даруючи чи того що купуємо; цінувати природні матеріали, аби майстри виготовили хороший продукт і в подальшому можна було його придбати; вміння висловлювати власну думку, виховувати відповідальність, товариськість, уміння співпрацювати.

Вміст матеріалу: показано 3 з 5 сторінок

zip
1. ЯДС.СЗО.zip
134,9 Мб
docx
21,2 Кб
mp4
1.mp4
9,4 Мб
mp4
1.1.mp4
125,9 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.