Конспект вчителя вокалу. Гігієна голосу і режим співака

Музика

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

17.06.2020

371

4

0

Опис документу:
Конспект вчителя вокалу. Гігієна голосу і режим співака. у конспекті стисло описано про гігієну голосу , недотримання гігієни і наслідки порушення режиму співака. Використовувати лише як взірець для написання свого конспекту.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Конспект вчителя вокалу

Гігієна і режим співака

Для професійного співака необхідний щоденний регулярний режим в повсякденному житті і у співі. Нажаль молоді співаки часто недооцінюють свої вокальні можливості., одумуються лише тоді, коли в голосі зявляються тривожні симптоми. Потрібно притримуватися твердого правила - постійного, правильного режиму життя і тренування голосу – запорука довгого творчого життя. Загальна фізична підготовка і звичайна гімнастична розминка співаку потрібна не менше ніж людям інших спеціальностей.

Помірність у їжі, недопустимість звичок до алкоголю і куріння – обов’язків для вокаліста, відповідний час для сну, провітрювання кімнати, відпочинок, раціональне використання голосу.

Потрібно на початку навчання привчати співака по можливості прагнути до постійного режиму навчання, до вміння керувати своїми емоціями, не допускати до непотрібної трати нервової енергії.

В молодості організм легше переносить порушення режиму, тому що перегрузкою формування голосу так як м’язова та нервова система еластичні і швидко відновлюються, але якщо такі перенавантаження часті то відновлення йде повільно. Вокальний режим учня повинен визначити педагог. На першому році навчання бажано займатись щоденно і час уроку повинен бути встановлений педагогом

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.