Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події

Конспект індивідуально-логопедичного заняття на автоматизацію звука (с) ізольовано, у відкритих складах, в словах з відкритим складом на початку слів

docx

Логопед

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

30.11.2022

100

12

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Корекційно-розвиваюча мета:

Дидактична: відпрацьовувати чітку вимову звука (с) ізольовано, у відкритих складах (са, со, си, се, су) та в словах з відкритим складом. Активізувати словник: словами які починаються з відкритого складу зі звуком (с) – самовар, санки, собака, сорока, сумка, сукня, сито, серветка, салют, сова.

Розвивати: артикуляційний апарат – відпрацьовувати рухомість мовних органів для формування чіткої вимови звука (с) за допомогою комплексу вправ для свистячих звуків; мовне дихання: набирати повітря через ніс – видихати через рот, робити відривний та затяжний видих, витягнувши губки вперед; силу голосу – промовляти звуки голосно та пошепки; темп вимови – швидко та повільно; дрібну моторику – зміцнення мілких м’язів, фонематичний слух – вміння повторювати зразки звуків, складів; відокремлювати звук (с), відкриті склади зі звуком (с) із ряду запропонованих звуків та складів; слухову та зорову увагу – вміння зосереджуватися та швидко переключати увагу з одного завдання на інше; пам'ять – вміння запам’ятовувати 10 картинок та відтворювати побачене; математичні властивості – здійснювати рахунок слова від 1 до 5, спираючись на цифри 1,2,3,4,5.;

граматику – вправляти в узгодженні іменника з числівником.

Виховувати: інтерес до заняття, бажання красиво говорити, культуру поведінки, з першого разу виконувати надану інструкцію, працювати в швидкому темпі, самоконтроль.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.