Конкурсно- розважальна програма на тему :»Козацькі розваги»

Опис документу:
Звучить пісня Т Петрененка « Україно!» Господиня. Доброго дня Вам, вельмишановна громада! Рада бачити вас у нашій рідній школі. Дуже дякуємо Вам, що ви завітали до нас! Звучить пісня « Зеленеє жито». Ведуча 1: Україна… Золота, чарівна сторона. Скільки ніжних, поетичних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до місця, де народи-лись і живуть.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема:»Козацькі розваги»

Конкурсно- розважальна програма

Звучить пісня Т Петрененка « Україно!»

Господиня. Доброго дня Вам, вельмишановна громада! Рада бачити вас у нашій рідній школі. Дуже дякуємо Вам, що ви завітали до нас!

Звучить пісня « Зеленеє жито».

Ведуча 1: Україна… Золота, чарівна сторона. Скільки ніжних, поетичних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до місця, де народились і живуть.

Ведуча 2: У глибину століть сягає історія нашого народу, і чим більше минає часу, тим яскравіше ми її уявляємо. Пізнати історію рідної сторони, мови нам допомагають книги і самобутня творчість нашого народу, мелодійні пісні та думи, барвисті коломийки і ліричні переводи, чарівний, фантастичний світ казок.

Ведуча 3: Нехай же сьогоднішнє свято відкриє перед Вами розум, мудрість, щедрість, гумор нашого талановитого українського народу.

Ведуча 4: Дорогі гості ви потрапили на незвичайне свято. Ми з вами опинились сьогодні у минулому. Наше завдання поповнити ряди козаків самими сміливими, спритними, розумними, кмітливими юнаками. Запрошуємо їх до залу.

Звучить « Козацький марш ».

Ведуча 5: Представтесь нам, наші молодші кандидати у козаки (Представлення козаків). А ось і наша козацька старшина зібралась: поважне, авторитетне, наше серйозне журі (Представлення журі).

Ведуча 6: Ось настав чудовий день,

Повен сонця і пісень,

Повен пахощів для друзів,

Набраних в квітучім лузі,

А для сміху і добра,

Вигляда весела гра,

Показати хочу нині,

Як колись на Україні

Веселились козаки.

Звучить пісня « Гей, ви, козаченьки ».

Ведуча 7: Розпочнемо ми наші змагання з естафети. Зараз кожен з вас отримає тарілку і повітряну кульку. Ви повинні пронести кульку в тарілці до стільця і назад, не втративши її.

Змагання 1. Звучить легка, жартівлива музика.

Ведуча 8: Оце справжні козаки, мабуть дехто з них мріє про часи Січі, бо з честю зуміли пройти труднощі. А наші поважні представники козацької старшини підведуть підсумки козацької естафети

(Оголошуються результати 1 змагання).

Ведуча 9: Пісня… хто не був зачарований нею, хто не згадує її, як своє дитинство, свою юність, красиву і ніжну. Який митець не був натхненний її мелодіями! Яка мати не співала цих легких, як сон, пісень над колискою дорогих дітей. Це мелодійні пісні і думи, барвисті коломийки і ліричні хороводи. Дуже багато дум дійшло до нас ще з часів козацтва. А як козаки вміли гарно співати. Тому ми і пропонуємо нашим кандидатам 2 тур як пісенне змагання.

Хай пісня лірична, прекрасна, весела

Летить, звеселяє міста і оселі.

Нехай же дзвенять пісні – хороводи,

Хай щастя буде у серці народу.

Увага! Розпочинаємо наш пісенний турнір!

Змагання 2.

Ведуча 10: Ваші гарні пісні та їх виконання трохи розтопили загартовані серця старшини. Сподіваємось по співу і оцінка.

(Оголошуються результати 2 туру).

Ведуча 11: Ми знаємо з історії козацтва, що козаки вміли робити все, а тому для них не буде важко заплести дівчині косу. А наше журі оцінить вміння правильно і гарно заплітати косу.

Змагання 3

Ведуча 12: Шановне журі! Ми запрошуємо Вас для оцінення 3 туру змагань

(Оголошують результати 3 змагання).

Ведуча 13: А тепер ще одне запитання. Чому назву « гопак » пов’язують з історією козацтва? Це тому, що раніше гопак був козацькою боротьбою, що імітувала танцювальні рухи. Потім гопак, як вид боротьби забувся, а залишився запальний, веселий танок, що його вміють танцювати майже всі українці. Гарно й козаки танцювали. А тепер настала і ваша черга продемонструвати своє вміння танцювати. Увага, танці!

Змагання 4.

Ведуча 14: Ми були впевнені, що саме цей турнір зуміє розвеселити нашу старшину. І все це завдяки виступам наших козаків. Тож просимо оцінити танцювальні здібності наших майбутніх козаків.

(Оголошення результатів 4 змагання).

Ведуча 15: Наше козацьке коло завершує іспити молодих козаків. Усі вони, по-правді кажучи, можуть з честю носити горде ім’я « Козак ». Надаємо слово для оголошення результатів нашого конкурсу голові журі.

Оголошуються загальні результати конкурсу.

Господиня: Ось і закінчилися наші розваги. Хотілося б побажати нашим козакам добра, щастя у житті, сили, наснаги. Хай щастить Вам завжди і у всьому!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»