Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Комплексне заняття середньої групи "Про що розкаже рукавичка"

docx

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (4-5 років)

28.09.2022

30

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Тема: Про що розкаже рукавичка ?

Програмові завдання: читати вірш П. Воронька «Казка про рукавичку», розглядати ілюстрації до твору, продовжити вчити дітей уважно слухати запитання дорослого та давати відповіді на них ; розвивати мовлення, формувати вміння вживати задане слово в потрібному відмінку та числі, продовжити вчити дітей працювати з ножицями та закріплювати навички наклеювання деталей; удосконалювати дрібну моторику та гнучкість кисті, розвивати координацію рухів пальців; сприяти розвитку образного мислення та творчої уяви ; виховувати любов до української літератури.

Матеріал: дитяча рукавичка, лялька, вбрана по-зимовому (можна використовувати ляльку, виготовлену з картону), ілюстрації до казки, заготовки паперових рукавичок та різнокольорових деталей у формі геометричних фігур.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Нещодавно завантажили