і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Щотижня отримуйте приємні подарунки.
Взяти участь

Комбінації геометричних фігур

Передплата на журнал
Бібліотека
матеріалів
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Комбінації геометричних фігур Циліндр і призма

Слайд № 2

Слайд № 3

Призма називається вписаною в циліндр, якщо її основи вписані в основи циліндра. Властивості призми, вписаної в циліндр Бічні ребра призми, вписаної в циліндр, є твірними циліндра. Висота призми, вписаної в циліндр, збігається з висотою циліндра. Призма, вписана в циліндр

Слайд № 4

Задача 1. В циліндр вписано куб, об’єм якого дорівнює 8куб. см. Знайти об’єм циліндра. Задача 2. Знайти радіус циліндра, описаного навколо прямокутного паралелепіпеда зі сторонами основи 9 см та 12 см і висотою 8 см.

Слайд № 5

Задача 3. Об’єм правильної трикутної призми дорівнює V. Визначити об’єм циліндра, вписаного в призму. Задача 4. У циліндр вписано призму, основою якої є прямокутний трикутник з катетом 1 і прилеглим до нього кутом 60°. Визначити об’єм циліндра, якщо висота призми дорівнює 1/П.

Слайд № 6

Задача 5. Основою прямої призми є рівнобічна трапеція з гострим кутом α. Діагональ трапеції є бісектрисою гострого кута. Діагональ бічної грані, що містить бічну сторону трапеції, дорівнює k і утворює з площиною основи кут β. Визначити об’єм циліндра, описаного навколо даної призми.

Слайд № 7

Призма, описана навколо циліндра Призма називається описаною навколо циліндра, якщо її основи описані навколо основ циліндра. Властивості призми, описаної навколо циліндра Висота призми , описаної навколо циліндра, збігається з висотою циліндра. Площини бічних граней описаної призми є дотичними до циліндра площинами.

Слайд № 8

Задача 6. Основою прямої призми є рівнобедрений трикутник з кутом α при основі і бічною стороною b. Діагональ бічної грані призми, що містить основу даного трикутника, нахилена до площини основи під кутом β. Визначити бічну поверхню циліндра, вписаного в дану призми. Обчислити, якщо b=12см, α =60°, β=45°

Слайд № 9

Задача 7. У куб, ребро якого дорівнює a, вписано циліндр. Визначити повну поверхню циліндра. Задача 8. У циліндр вписано правильну трикутну призму, а у призму- циліндр. Знайти відношення об’ємів циліндрів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

 • Додано
  22.02.2018
 • Розділ
  Геометрія
 • Клас
  11 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  7740
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  2
 • Номер материала
  IL109731
Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання