КАРТКА. ЗАДАЧІ НА ВИХІД ПРОДУКТУ

Опис документу:
ЗАДАЧІ НА ВИХІД ПРОДУКТУ. ЗАДАЧІ НА НАДЛИШОК Задача 1. Для добування бензену затратили етин об’ємом 33,2 л (н.у.). Зробіть необхідні обчислення й укажіть масу утвореного бензену, якщо масова частка його виходу від теоретично можливого становить 83%.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ЗАДАЧІ НА ВИХІД ПРОДУКТУ

Задача 27. Для добування бензену затратили етин обємом 33,2 л (н.у.). Зробіть необхідні обчислення й укажіть масу утвореного бензену, якщо масова частка його виходу від теоретично можливого становить 83%.

Задача 28. Ферум (III) гідроксид масою 700 г з масовою часткою домішок 12% піддають термічному розкладу. При цьому утворився ферум (I I I) оксид масою 56 г. Який вихід продукту (%)?

9. ЗАДАЧІ НА НАДЛИШОК

Задача 29. Алюміній сульфат масою 33 г взаємодіє з барій нітратом масою 49 г. Скільки при цьому утворилось осаду (в грамах)?

Задача 30. Для спалювання бензену обємом 48 л (н.у.) використали 195 л кисню. Скільки при цьому утвориться обєму вуглекислого газу?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00