КАРТКА. ЗАДАЧІ НА СУМІШИ

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
ЗАДАЧІ НА СУМІШИ Задача 1. У надлишок розчину розбавленої сульфатної кислоти помістили 40 г суміші міді та заліза. Виділилось 8,96 л газу. Обчисліть масову частку міді (%) у суміші. Задача 2. Знайдіть масу Барію, яка прореагувала із сумішшю, що складається з 200 г етанолу, 300 г пропанолу і 2 моль води.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ЗАДАЧІ НА СУМІШИ

Задача 1. У надлишок розчину розбавленої сульфатної кислоти помістили 40 г суміші міді та заліза. Виділилось 8,96 л газу. Обчисліть масову частку міді (%) у суміші.

Задача 2. Знайдіть масу Барію, яка прореагувала із сумішшю, що складається з 200 г етанолу, 300 г пропанолу і 2 моль води. Який обєм водню виділиться під час даних реакцій?

3. На суміш пропанолу і бутанолу масою 1340 г подіяли надлишком Барію. Внаслідок цього виділилось 224 л водню (н.у.). обчисліть масові частки спиртів у вихідній суміші.

Задача 4. На розчинення 25 г суміші алюмінію і срібла витратили 200 г хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 0,25. Обчисліть масу срібла в суміші.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.