КАРТКА. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ ЗА РІВНЯННЯМИ

Опис документу:
РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ ЗА РІВНЯННЯМИ Задача 1. Калій карбонат масою 37 г взаємодіє з сульфатною кислотою. Зробіть необхідні обчислення і укажіть об’єм газу, що виділиться за н.у. Етанова кислота взаємодіє з магнієм масою 12 г. Скільки при цьому виділиться об’єму газу? Скільки утвориться ацетату?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ ЗА РІВНЯННЯМИ

Задача 1. Калій карбонат масою 37 г взаємодіє з сульфатною кислотою. Зробіть необхідні обчислення і укажіть обєм газу, що виділиться за н.у.

Задача 2. Калій масою 10 г прореагував з водою. До утвореного лугу додали купрум сульфат. Скільки при цьому утвориться осаду (в грамах)?

Задача 3. Етанова кислота взаємодіє з магнієм масою 12 г. Скільки при цьому виділиться обєму газу? Скільки утвориться ацетату?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00