Картка - хімічні елементи

Опис документу:
Хімічні елементи Загального правила, за яким давали назви різним елементам не існує. Назви деяких елементів пов’язані з фізичними властивостями речовин, утворених цими елементами, або з історією відкриття. Наприклад, назва «Аргентум» походить від санскритського «аргента», що означає «світлий», «білий». Елемент Гелій уперше виявили на Сонці і дали йому назву від латинського «геліос» – «сонце».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Хімічні елементи

Загального правила, за яким давали назви різним елементам не існує. Назви деяких елементів пов’язані з фізичними властивостями речовин, утворених цими елементами, або з історією відкриття. Наприклад, назва «Аргентум» походить від санскритського «аргента», що означає «світлий», «білий». Елемент Гелій уперше виявили на Сонці і дали йому назву від латинського «геліос» – «сонце». 

Список хімічних елементів упорядкований у порядку зростання атомних номерів з можливістю сортування за іншими параметрами. У таблиці ПСХЕ наводяться назва хімічного елементу, символ, що використовується для його позначення (визнаний Міжнародним союзом теоретичної і прикладної хімії), група і період в Періодичній системі хімічних елементіватомна маса (найбільш стабільного ізотопу), щільність, температура плавленнятемпература кипіння, рік відкриття, прізвище першовідкривача.

Знайдіть у ПСХЕ та напишіть символи хімічних елементів

 1. Магній

 2. Цинк

 3. Літій

 4. Оксиген

 5. Гідроген

 6. Сульфур

 7. Нітроген

 8. Алюміній

 9. Карбон

 10. Натрій

 11. Хлор

 12. Силіцій

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Впровадження веб-квестів в освітній процес»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.