календарно-тематичне планування до підручника І.Я. Щупака

Всесвітня історія

Для кого: 6 Клас

24.08.2021

869

51

0

Опис документу:
Розроблено на основі програми:для закладів загальної середньої освіти «Історія України. 5 – 9 класи», затверджені наказом МОН України від 21.02.2019 № 236. (За підручником: Щупак І.Я. Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс): підр. для 6 кл. закладів загальної середньої освіти / І.Я. Щупак, І.О. Піскарьова, О.В. Бурлака. – К.: УОВЦ «Оріон», 2019. – 224 с.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас

(2 години на тиждень, 70 – на рік)


Розроблено на основі програми:для закладів загальної середньої освіти «Історія України. 5 – 9 класи», затверджені наказом МОН України від 21.02.2019 № 236. (За підручником: Щупак І.Я. Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс): підр. для 6 кл. закладів загальної середньої освіти / І.Я. Щупак, І.О. Піскарьова, О.В. Бурлака. – К.: УОВЦ «Оріон», 2019. – 224 с.

Вчитель: Кобець Андрій ПетровичТема

Дата

Домашнє завдання

Вступ. Коли і як розпочалася історія людства

Що вивчає інтегрований курс історії.Як вивчають історію Стародавнього світу.Практичне заняття. Лічба часу в історії стародавнього світу.Розділ 1. Первісні спільноти. Археологічні культури

Життя людей у первісні часиПрактичне заняття №1. Основні стоянки та памятки первісних людей на території України.Виникнення землеробства та скотарства.Трипільська археологічна культура.Первісна культура та вірування людейУзагальнення.Тематичний контроль.Розділ 2. Стародавні цивілізації Азії та Африки

Єгипет – дарунок Нілу.Держава і суспільство в Давньому Єгипті.Культурні надбання Давнього Єгипту.Народження цивілізації Дворіччя.Давній Вавилон. Закони Хаммурапі.Духовний світ населення Дворіччя.Фінікія в давнину.Ізраїльсько-Юдейське царство.Біблія як історичне джерело.Перська держава.Давня Індія.Давній Китай.Практичне заняття № 2. Порівняння умов виникнення та розвитку стародавніх цивілізацій.Узагальнення.Тематичний контроль.Розділ 3. Антична цивілізація та її сусіди.

ЧАСТИНА 1

Зародження цивілізації в Давній Греції.Давньогрецьке суспільство за поемами Гомера «Іліада» та «Одіссея».Афіни – батьківщина демократії.Життя у стародавній Спарті.Як навчали та виховували дітей в Афінах і Спарті.Велика грецька колонізація.Античні міста-держави в Північному Причорноморї.Практичне заняття № 3. Кіммерійці на території України (частина 1).Практичне заняття № 3. Скіфи на території України (частина 2).Узагальнення.Тематичний контроль.Розділ 3. Антична цивілізація та її сусіди.

ЧАСТИНА 2

Причини персько-грецьких воєн.Перебіг та наслідки персько-грецьких війн.«Золотий вік» Афін за Перикла.Господарство та повсякденне життя в Давній ГреціїГрецька релігія та міфологія.Античні олімпійські ігри.Культура Давньої Греції.Класичне грецьке мистецтво.Утворення імперії Александра Македонського.Практичне заняття № 4. Формування життєвої позиції діячаСармати на території УкраїниУзагальнення.Тематичний контроль.Розділ 3. Антична цивілізація та її сусіди.

ЧАСТИНА 3

Виникнення міста Рима в ІталіїРимська республіка в V – І ст. до н.е.Воєнна експансія Риму.Диктатура Юлія Цезаря.Утворення Римської імперії. Октавіан Август.Практичне заняття № 5. Римське право.Культура Давнього Риму.Виникнення та поширення християнства.Кризові явища в Римській імперії та її поділ.Початок Великого переселення народів.Падіння Західної Римської імперії.Як починалася історія слов’ян.Склавини й анти на теренах України.Практичне заняття № 6. Як жили предки українського народу – словяни.Узагальнення.Тематичний контроль.Розділ 4. Витоки європейської та інших сучасних цивілізацій

Причини зникнення стародавніх цивілізацій. Сучасні цивілізації на мапі світу.Головні ознаки європейської цивілізації та її історичне підґрунтя.Китайська, індійська, ісламська та інші цивілізації. Цивілізаційні взаємодіїУзагальнення з курсу. Внесок цивілізацій Стародавнього світу в історію людства.Значення давньої історії України як складової світової історії.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.