Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інноваційні напрями розвитку творчого потенціалу дітей дошкільного віку
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Календарне тематичне планування Етика 5 кл. За модельною програмою Пометун

pdf

Етика

Для кого: 5 Клас, 6 Клас

21.07.2022

3079

49

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 13 сторінок

pdf
241,6 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Навчально-методичне забезпечення навчального плану:

5 клас

Річна кількість годин – 35

Кількість годин на тиждень згідно з програмою – 1

Планова кількість уроків узагальнення – 4

Планова кількість уроків тематичного оцінювання – 4

Планова кількість уроків підсумкового узагальнення – 2

Метою вивчення етики в загальноосвітній школі є: підготувати учнів до взаємодії з соціальним середовищем, сформувати в них соціалізуючи та комунікативні навички, почуття власної гідності, відповідальність, збагатити досвід емоційно-оцінної діяльності, здатності визначати власну активну життєву позицію, робити свідомий вибір, встановлювати особисті цілі.

Державний стандарт галузі передбачає засвоєння учнями таких елементів змісту освіти, як «цінності в житті людини й суспільства», «індивідуальність», «вільний розвиток людини», «свобода і відповідальність», «толерантність», «мораль», «етика і етикет».

Завдання навчального предмету «етика»:

1. поглиблювати знання учнів про людину та моральні взаємини в суспільстві, основні моральні норми та цінності українського суспільства та людства, правила етикету, правила культури поведінки;

2. удосконалювати вміння керуватися в поведінці моральними нормами та цінностями, виявляти доброзичливість, ввічливість, повагу й чуйність до інших, толерантність та милосердя, відрізняти моральність та аморальність, дотримуватися етикетних норм у повсякденному житті, контролювати, оцінювати та регулювати свої взаємини з іншими, здійснювати вибір у складних життєвих ситуаціях, орієнтуючись на моральні цінності;

3. формувати позитивне ставлення й мотивацію до застосування моделей поведінки, орієнтованих на моральні цінності українського суспільства та людства в цілому;

4. збагачувати досвід моральних взаємин з однолітками, батьками, вчителями, знайомими й незнайомими людьми;

5. стимулювати пізнавальний інтерес учнів до етичного знання основ моральної культури.

Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів, «Етика 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Пометун О.І., Ремех Т.О., Кришмарел В.Ю.) Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 12.07.2021 № 795).

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.