Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Календарне планування "Корекція розвитку" 2 клас для дітей із ЗПР за програмою Сак

zip

Інклюзивна освіта

Для кого: 2 Клас

06.10.2022

681

21

0

Вміст матеріалу: показано 56 з 271 сторінок

+Показати ще (44)
zip
ЗОШИТ 3 кл ЗПР 35 год.zip
28,5 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

БОНУС +++ РОБОЧИЙ ЗОШИТ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ

Складено відповідно до програми з корекційно-розвиткової роботи для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітня навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку «Корекція розвитку». Автори: Сак Т.В., Прохоренко Л.І. (2018 р.) ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Метою корекційно-розвиткових занять для учнів із затримкою психічного розвитку визначено формування пізнавальної, предметно- практичної та навчальної діяльностей, мовлення, емоційно-вольової сфери. Мета корекційно-розвиткових занять реалізується розв’язанням таких завдань. 1. Розвиток сенсорно-перцептивної діяльності і формування еталонних уявлень. 2. Розвиток мислиннєвої діяльності (аналітико-синтетичного процесу, порівняння, узагальнення, класифікації) у взаємозв’язку з мовленнєвим розвитком. 3. Розвиток наочно-образного та словесно логічного мислення. 4. Корекційний розвиток вольової сфери (формування уваги, здатності до вольових зусиль, довільної регуляції поведінки). 5. Формування предметно-практичної діяльності (мотиваційного, орієнтовно-операційного і регуляційного компонентів). 6. Розвиток дрібної моторики. Відповідно до типового навчального плану корекційно-розвиткові заняття здійснюються з Підготовчого, 1- 4 класи по три години на тиждень у кожному класі. Загальний обсяг навчального часу становить 105 годин. Протягом цього часу передбачається застосування корекційної програми, спрямованої на розвиток когнітивної та емоційно-вольової сфер школярів із затримкою психічного розвитку. Корекційний розвиток когнітивної сфери у перший рік навчання охоплює такі напрямки: • Розвиток наочно-образного мисленнязасобом конструювання • Розвиток логічного мислення. (на матеріалі навчальних предметів 2 класу). • Розвиток довільної уваги. Перелік методів та форм роботи, які будуть використовуватись під час занять: ігрові методи, індивідуальні форми роботи. Кожне заняття містить ігрові та дидактичні вправи, рефлексію. Організація занять: програмний курс складено на 70 занять. Заняття проводити 2 рази на тиждень індивідуально. Тривалість одного заняття – 25 хвилин. Прогнозований результат: корекційно-розвивальна програма допоможе досягти позитивних змін у розвитку пізнавальних процесів дитини: допоможе підвищити рівень практичних умінь аналізувати та сприймати предмети за формою, кольорами та величинами, орієнтуватися у просторі, порівнювати їх групувати, узагальнювати та класифікувати.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.