Календарне планування з фізичної культури 2 клас НУШ

Фізична культура

Для кого: 2 Клас

31.08.2021

718

116

0

Опис документу:
Календарне планування з фізичної культури 2 клас, 1 семестр НУШ 2021-2022 Складено відповідно новій програмі, по викладанню фізичного виховання. Сучасні діти змінили ігри на подвір'ї на спілкування в месенджерах, а м’яч — на смартфон. За таких умов уроки фізкультури мають додаткову місію — не просто двічі-тричі на тиждень змушувати школярів рухатися, а й заохотити та призвичаїти їх до фізичної активності, здорового способу життя та піклування про своє тіло.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В 2 КЛАСІ (НУШ)

(3 год. на тиждень, всього 102 год.)

з/п

Зміст уроку

Дата

проведення


І семестр


Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури. Організаційні вправи. ЗРВ. Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Мишоловка»


БЖД. «Пташина країна». Організаційні вправи. ЗРВ. Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Літає — не літає»


БЖД. «На фермі». Організаційні вправи. ЗРВ. Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Театр звірів»


БЖД. «Білка з горішком». Організаційні вправи. Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Білка та го­рішок»


БЖД. «Маша та Ведмідь». Організаційні вправи. Ходьба. Фізкультхвилинка. Рухлива гра «На свої місця »


БЖД. «Злюки бобри». Організаційні вправи. Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Вовк і хорт»


БЖД. «Пригоди печива». Організаційні вправи. Ходьба із зупинками за сигналом. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Передай іншому»


БЖД. «Семеро гномів». Організаційні вправи. Ходьба із зупинками за сигналом. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Світлофор»


БЖД. «Тачки». Організаційні вправи. Ходьба із зупинками за сигналом. ЗРВ на місці. Рухлива гра «В магазині дзеркал»


БЖД. «Нікчемний я». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною напрямку. ЗРВ в шеренгах та колонах. Рухливі ігри «Повітря, земля, вода», «Виклик номерів»


БЖД. «Звичайна історія про незвичайну дівчину». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною на­прямку. ЗРВ із прапорцями. Рухлива гра «Слухай сигнал»


БЖД. «Динозаври-роботи». Організаційні вправи. Ходьба. Біг спиною уперед. ЗРВ із прапорцями. Рухлива гра «Мандрівка оплесків»


БЖД. «Черепашки-ніндзя». Організаційні вправи. Ходьба. Біг. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Чере­пашки»


БЖД. «Метелики». Організаційні вправи. Ходьба. Біг. ЗРВ з прапорцями. Рухлива гра «Спробуй злови метелика»


БЖД. «Вася у зоопарку». Організаційні вправи. Ходьба. Біг. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Сірий кіт»


БЖД. «Підводна братва». Організаційні вправи. Ходьба. Біг із зупинками стрибком та у кроці за зоровим і слуховим сигналами. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Веселі жабенята»


БЖД. «Біда через непослух!». Організаційні вправи. Ходьба. Біг із зупинками стрибком та у кроці за зоровим і слуховим сигналами. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Земля, вода, вогонь, повітря»


БЖД. «Хлопчик-горобчик». Організаційні вправи. Ходьба. Біг із зупинками стрибком та у кроці за зоровим і слуховим сигналами. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Зайці в городі»


БЖД. «Майнкрафт». Організаційні вправи. Ходьба та біг приставними кроками. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Саджання картоплі»


БЖД. «У цирку». Організаційні вправи. Ходьба та біг приставними кроками. ЗРВ на місці. Рухли­ва гра «Кролики»


БЖД. «Людина-маска». Організаційні вправи. Ходьба та біг приставними кроками. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Пастка»


БЖД. «Тімон та Пумба». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий біг» 4 х 5 м. Рухли­ва гра «Тімон та Пумба»


БЖД. «Ніндзяго». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий біг» 4 х 7 м. Рухлива гра «Горобчики»


БЖД. «Професія поліцейський». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий біг» 4 х 9 м. Рухлива гра «Поліцейські проти зомбі»


БЖД. «Том і Джеррі». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Підлізання та перелізання. Рухлива гра «Кіт і мишеня»


БЖД. «Добрі справи». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Підлізання та перелізання. Рухлива гра «Білочка з горішком»


БЖД. «Машина часу». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Підлізання та перелізання. Рухли­ва гра «Динозаврик»


БЖД. «Смурфики». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Стрибки на місці з поворотами. Лазін­ня по похилій лаві. Рухлива гра «По гриби»


БЖД. «Історія Олександра Усика». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Стрибки на місці з поворотами. Лазіння по похилій лаві. Рухлива гра «Через купини та пеньки»


БЖД. «Корпорація монстрів». Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Стрибки на місці з поворота­ми. Лазіння по похилій лаві. Рухлива гра «Ми весела дітвора»


БЖД. «Розвідка». Різновиди ходьби, бігу та стрибків. ЗРВ на місці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Вартові й розвідники»


БЖД. «Панда Кунг-фу». Різновиди ходьби, бігу та стрибків. ЗРВ на місці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «До своїх прапорців»


БЖД. «Супер Маріо». Різновиди ходьби, бігу та стрибків. ЗРВ на місці. Ходьба по підвищеній опорі. Рухлива гра «Вовк у рову»


БЖД. «Пригоди Шрека». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння (підтягування) по похилій лаві. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Шрек ловить комах »


БЖД. «Друзі з Мадагаскару». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння (підтягуван­ня) по похилій лаві. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Горобці й горлиці»


БЖД. «Мисливці за привидами». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння (підтягу­вання) по похилій лаві. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Ми весела дітвора»


БЖД. «Чіп і Дейл». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стін­ці. Рухлива гра «Альпіністи»


БЖД. «Пірати». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Рухлива гра «Скарб пірата»


БЖД. «Шпигуни». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Лазіння по гімнастичній стінці. Рухлива гра «Шпигуни»


БЖД. «Шалені танці». Різновиди ходьби, бігу. Музична гра. Сіди. Рухлива гра «Тихо-гучно». Дискотека


БЖД. «Пінгвіни-танцівники». Різновиди ходьби, бігу. Музична гра. Сіди. Рухлива гра «Злий пінгвін». Дискотека


БЖД. «Господарський урок». Різновиди ходьби, бігу. Музична гра. Сіди. Рухливі ігри «Дірява ковдра», «Саджання картоплі»


БЖД. «Пригоди ведмедиків Гаммі». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ із гімнастичними пали­цями. Танцювальні кроки. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Гуси»


БЖД. «Бетмен». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ із гімнастичними палицями. Танцювальні кроки. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Заєць-безхатько»


45

«Пригоди Фунтика». Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ із гімнастичними палицями. Пе­ремінний крок. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Павучок»


46

БЖД. «Правильна постава — сам собі лікар». Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в. п. стоя­чи. Танцювальні кроки. Крок польки. Рухлива гра «Жива скульптура»


47

БЖД. «Правильна постава — запорука здоров’я». Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в. п. сидячи. Танцювальні кроки. Крок польки. Рухлива гра «Сова і миші»Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.