Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»

Календарне планування з фізичної культури 1 клас, 1 семестр НУШ

Фізична культура

Для кого: 1 Клас

28.08.2021

431

64

0

Опис документу:
Календарне планування з фізичної культури 1 клас, 1 семестр НУШ 2021-2022 Складено відповідно новій програмі, по викладанню фізичного виховання. Сучасні діти змінили ігри на подвір'ї на спілкування в месенджерах, а м’яч — на смартфон. За таких умов уроки фізкультури мають додаткову місію — не просто двічі-тричі на тиждень змушувати школярів рухатися, а й заохотити та призвичаїти їх до фізичної активності, здорового способу життя та піклування про своє тіло.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В 1 КЛАСІ (НУШ)

(3 год. на тиждень, всього 102 год.)


з/п

Зміст уроку

Дата

проведення


І семестр


Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури. ЗРВ. Шикування в шеренгу. Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Швидко вишикуватися в шеренгу»


БЖД. «Пташки». Шикування в шеренгу. Команда «Рівняйсь! Струнко!». Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Літає — не літає» »


БЖД. «Баранчик Шон». Шикування в шеренгу та команди «Рівняйсь! Струнко!». Фізкультхви­линка. Рухлива гра «Театр звірів»


БЖД. «Ну, постривай!». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Повороти праворуч, ліворуч. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Ну, постривай!»


БЖД. «Маша та Ведмідь». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Повороти праворуч, ліворуч. ЗРВ на місці. Рухлива гра «На свої місця»


БЖД. «Пташина країна (ч. 1)». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Повороти праворуч, ліворуч. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Переліт птахів»


БЖД. «Пташина країна (ч. 2)». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «Кругом». Ходьба на носках та на п’ятах. ЗРВ на місці. Рухлива гра « Пташки у шпаківні »


БЖД. «Сіра хмаринка». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «кругом». Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Світлофор»


БЖД. «Мангуст Ріккі-Тіккі-Таві». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струн­ко!». Поворот та команда «Кругом». Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Життя лісу» , .


БЖД. «Даша-мандрівниця». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «Кругом». Ходьба. ЗРВ із прапорцями. Основні положення рук. Рухлива гра «Повітря, земля, вода»


БЖД. «Лунтик». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та ко­манда «Кругом». Ходьба з високим підніманням стегон. ЗРВ із прапорцями. Основні поло­ження ніг. Рухлива гра «Слухай сигнал»


БЖД. «Динозаври-роботи». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». По­ворот та команда «Кругом». Різновиди ходьби. ЗРВ із прапорцями. Основні положення рук та ніг. Рухлива гра «Мандрівка оплесків»


БЖД. «Черепашки-ніндзя». Організаційні вправи. Ходьба на зовнішньому та внутрішньому склепінні стопи, із захльостуванням гомілок назад. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Черепашки»


БЖД. «Рапунцель». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Спробуй злови»


БЖД. «Фіксики». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Секретне завдання»БЖД. «Рибки». Організаційні вправи. Ходьба «змійкою». Техніка бігу, ЗРВ на місці. Рухлива гра «Веселі жабенята»


БЖД. «Русалонька Аріель». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. Техніка бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Земля, вода, вогонь, повітря»


БЖД. «Дивний мисливець». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. Техніка бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Дідусь і зайчата»


БЖД. «Вуншпунш». Розмикання та змикання. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Проженімо зло гучно»


БЖД. «У цирку». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Кролики»


БЖД. «Людина-маска». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Пастка» -


БЖД. «Тімон та Пумба». Розрахунок на 1—2. Ходьба у напівприсіді та повному присіді. Біг. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Тімон та Пумба»


БЖД. «Як козаки зустрічали прибульців». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Горобчики»


БЖД. «Поліція». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра « Вершники-спортсмени »


БЖД. «Том і Джеррі». Розрахунок номерів по порядку. Біт зі зміною напрямку. ЗРВ на місці. Підлізання під перешкодою. Рухлива гра «Кіт і мишеня»


БЖД. «Льодовиковий період». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Підлізання під перешкодою. Рухлива гра «Білочка з горішком»


БЖД. «Рататуй». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Підлізання під перешкодою. Рухлива гра «Совонька»


БЖД. «Смурфіки». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з поворотами та з про­суванням. Лазіння/підлізання. Вправи в русі. ЗРВ на місці. Рухлива гра «По гриби»


БЖД. «Білка та Стрілка у космосі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки. Вправи в русі. ЗРВ на місці. Лазіння/підлізання. Рухлива гра «Космонавти»


БЖД. «Корпорація монстрів». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки. Вправи в русі. ЗРВ на місці. Лазіння/підлізання. Рухлива гра «Ми весела дітвора»


БЖД. «Веселі конячки». Організаційні вправи. Біг із високим підніманням стегон та закиданням гомілок назад. Стрибки у присіді . ЗРВ на місці. Перелізання через перешкоду. Рухлива гра «Іподром»


БЖД. «Панда Кунг-фу». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Перелізання через перешкоду. Рухлива гра «До своїх прапорців»


БЖД. «Супер Маріо». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Перелізання через перешкоду. Рухлива гра «Вовк у рову»


БЖД. «Пригоди Шрека». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ на місці. Лазіння по похилій лаві. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Невід»БЖД. «Друзі з Мадагаскару». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ на місці. Лазіння. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Горобці й горлиці»


БЖД. «Пригоди піжами Сема». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ на місці. Лазіння. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Ми весела дітвора»


БЖД. «Чіп і Дейл». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ у русі. Техніка «човниково­го» бігу. Лазіння по гімнастичній стінці. Рухлива гра «Виклик номерів»


БЖД. «Пірати». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ у русі. «Човниковий» біг. Лазіння. Рухлива гра «Скарб пірата»


БЖД. «Шпигуни». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ у русі. «Човниковий» біг. Лазіння. Рухлива гра «Шпигуни»


БЖД. «Веселі танці». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Ритмічні вправи. Сіди. Музична гра «Танок м’ячів». Рухлива гра «Тихо-гучно»


БЖД. «Буратіно-танцівник». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Ритмічні вправи. Сіди Музична гра «Буратіно танцює». Рухлива гра «Буратіно та Мальвіна»


БЖД. «Господарський урок». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Ритмічні вправи. Сіди. Рухливі ігри «Дірява ковдра», «Саджання картоплі»


БЖД. «Астерікс та Обелікс». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичними палицями. Ритмічні вправи. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Рибалка»


БЖД. «Бетмен». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичними палицями. Ритмічні вправи. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Підморгни!»


БЖД. «Спайдермен». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичними палиця­ми Ритмічні вправи. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Павучок»


БЖД. «Правильна постава — сам собі лікар». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в. п. стоячи. Танцювальні кроки. Рухлива гра «Вовк, лисиця і зайці»


БЖД. «Правильна постава — запорука здоров’я». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в, п. сидячи. Танцювальні кроки. Рухлива гра «Сова і миші»Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.