і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Інформатика - методичні матеріали

Інформатику можна визначити як наукову галузь, яка спрямована на дослідження та вивчення інформації, її властивостей та структури, а також всіх питань, пов’язаних з її пошуком, збором, обробкою, збереженням, поширенням та використанням у сферах людської діяльності.

Безпосередньо інформатика пов’язана із використанням комп’ютерних технологій. Варто виділити основні напрямки її досліджень. Теоретична інформатика вивчає процеси обробки інформації за допомогою математичних методів. Розділ обчислювальна техніка спрямований на розробку принципів побудови різних обчислювальних систем. Розробкою програмного забезпечення займається система програмування. Інформаційні системи включають в себе глобальні системи збереження та пошуку даних. Найцікавішим є розділ штучний інтелект, завдання якого навчити комп’ютер думати, на основі поєднання психологічних, фізіологічних, лінгвістичних та інших розробок.

Сучасна інформатика спрямована на розробку нових інформаційних технологій, створення апаратно-програмного забезпечення та дослідження інформаційних процесів.

У школі вивчення курсу інформатики покликане сформувати в дітей знання для ефективного використання сучасних комп’ютерних систем з метою пошуку інформації, розв’язання задач тощо. Учні зможуть краще зрозуміти принципи роботи сучасних виробництв, перспективи розвитку техніки, науки, а також оволодіти інформаційною культурою.

В даному розділі знаходяться матеріали уроків з різних комп’ютерних тем, презентації, практичні відеоуроки для полегшення викладання та кращого розуміння матеріалу предмету.

5 442 матеріала
Scratch. Проект "Спінер". 7 клас
Інформатика
Інші методичні матеріали
22.07.2019
343
0
38
Завдання для 8 класу
Інформатика
Тест
22.07.2019
12
0
2
Додаток до уроку: Вивчаємо цифри (1-10)
Інформатика
Інтерактивні матеріали
15.07.2019
68
0
1
Додаток до уроку: Вивчаємо цифри
Інформатика
Інтерактивні матеріали
15.07.2019
177
0
7
Практичні завдання у графічному редакторі Paint
Інформатика
Інтерактивні матеріали
12.07.2019
83
0
3
5 442 матеріала