Бібліотека методичних матеріалів

Вже додано: 421 132 матеріали

Об'єднуємо знання та досвід освітян з всієї України.

Золота грамота за поширення досвіду.
Золота грамота за поширення досвіду.

Інформатику можна визначити як наукову галузь, яка спрямована на дослідження та вивчення інформації, її властивостей та структури, а також всіх питань, пов’язаних з її пошуком, збором, обробкою, збереженням, поширенням та використанням у сферах людської діяльності.

Безпосередньо інформатика пов’язана із використанням комп’ютерних технологій. Варто виділити основні напрямки її досліджень. Теоретична інформатика вивчає процеси обробки інформації за допомогою математичних методів. Розділ обчислювальна техніка спрямований на розробку принципів побудови різних обчислювальних систем. Розробкою програмного забезпечення займається система програмування. Інформаційні системи включають в себе глобальні системи збереження та пошуку даних. Найцікавішим є розділ штучний інтелект, завдання якого навчити комп’ютер думати, на основі поєднання психологічних, фізіологічних, лінгвістичних та інших розробок.

Сучасна інформатика спрямована на розробку нових інформаційних технологій, створення апаратно-програмного забезпечення та дослідження інформаційних процесів.

У школі вивчення курсу інформатики покликане сформувати в дітей знання для ефективного використання сучасних комп’ютерних систем з метою пошуку інформації, розв’язання задач тощо. Учні зможуть краще зрозуміти принципи роботи сучасних виробництв, перспективи розвитку техніки, науки, а також оволодіти інформаційною культурою.

В даному розділі знаходяться матеріали уроків з різних комп’ютерних тем, презентації, практичні відеоуроки для полегшення викладання та кращого розуміння матеріалу предмету.

Пошук методичних матеріалів
Очистити фільтр Критерії пошуку:
  • Для предмету: Інформатика
11 275 матеріалів
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів.
Інформатика
Інші методичні матеріали
16.06.2021
16
1
Презентація " Квест - Ukraine"
Інформатика
Презентація
15.06.2021
11
0
Практична робота з інформатики.
Інформатика
Інтерактивні матеріали
09.06.2021
28
2
11 275 матеріалів