Інформація на тему ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД

Опис документу:
ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ електромагнітного випромінювання Думки стосовно цього негативного впливу. Багато хто навіть не думає про це, але слід все ж таке говорити на цю тему. Бажаю успіхів!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ

електромагнітного випромінювання

У деяких школах та дитсадках Швейцарії, Австрії, Франції та Німеччини безпровідний зв’язок  з Інтернетом був замінений традиційною дротовою моделлю. Дитячий і дорослий організми по-різному реагують на безпровідну передачу сигналів та випромінювання мобільних телефонів і телефонів DECT, WLAN (тобто Wi-Fi), дитячих телефонів та різних гральних консолей із безпровідним контролем. 

Оскільки нервова та імунна системи дітей все ще перебувають у процесі розвитку, а їхні кістки значно тонші, випромінювання на зразок того, що виходить із мобільних телефонів, проникає глибше в їхні тіла. Було помічено, що діти, які постійно перебувають у електромагнітних полях, стають нервовими та непосидючими, мають короткочасну і слабку концентрацію уваги, швидко втомлюються і неспокійно сплять.

Більш того, швейцарські дослідники довели генотоксичний ефект випромінювання, що є доволі тривожним фактом.

У 2006 році в Австрії Віденська лікарська палата опублікувала інструкцію про правильне використання мобільних телефонів. Лікарі підкреслюють, що дітям до 16 не варто використовувати мобільні засоби зв’язку без крайньої необхідності.

У 2012 році Австрійська лікарська палата визначила рівень випромінювання, який можна вважати безпечними. Ці показники виявилися  набагато нижчими за всі добові значення, які створюють мобільні телефони та пристрої DECT і WLAN.

У 2007 році Російський національний комітет із захисту від неіонізуючого випромінювання попередив про небезпеку безпровідного випромінювання для дітей та молоді.

Зокрема Європейська рада в 2011 році випустила реліз, в якому зазначалося, що довготривалі нетермальні ефекти можуть шкодити людям, тваринам, рослинам і комахам.

Це стосується навіть показників, значно нижчих за офіційно дозволені стандарти.

Громадськість має усвідомлювати, що будь-яка затримка прийняття більш жорстких стандартів може призвести до таких фінансових проблем та проблем зі здоров’ям, з якими людство нещодавно зіткнулося при використанні азбесту та нікотину. До всіх країни ЄС було висунуто заклик терміново вжити необхідних заходів безпеки для запобігання і зменшення всюдисущого випромінювання, в першу чергу для захисту дітей.

Цікаво зазначити, що у Резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи 1815 у пункті 8.1.5 вказано, що ми маємо активізувати пошук нових типів телекомунікації, які б не мали такого шкідливого впливу на здоров’я та навколишнє середовище.

 Принцип ALARA – зменшення випромінювання, наскільки це можливо, – став новим методом  в боротьбі проти електросмогу. У 2011 році деякі лідери ЄС прийшли до висновку, що мобільні телефони та пристроїWLAN мають бути забороненими в школах.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»