Игра "Цветик – семицветик" (история города Славянска)

Опис документу:
Цель: проверить знания учащихся по истории родного города. Воспитывать уважение к родной земле. Перший географічний опис території сучасної Слов'янщини надає Геродот - "Батько Історії" (V ст.до н.е.). І Геродот, і Гіппократ відмічають характерну особливість ландшафту - ця земля є рівниною, вкритою травою. Природа цього мальовничого куточка України - Божий Дар, це - "казка, яку ми читаємо душею і дуже любимо."

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Цветик – семицветик

(история города Славянска)

Цель: проверить знания учащихся по истории родного города. Воспитывать уважение к родной земле.

Синий цвет (памятники архитектуры)

Вони заснували в селі Прелесне школу, розпочали насадження хвойного лісу (про це свідчить пам’ятний камінь), завдяки їхньому клопотанню та письменника Г.П.Данилевського, який був їх частим гостем, залізницю від Лозової проклали через Слов’янськ. Про яку родину йде мова, де знаходиться садиба цієї родини. (Родина Бантишів. Селище Прелесне.)

Красный цвет (история названия города)

Как называлось поселение, на месте которого возник наш город? В каком году город был переименован в Славянск? (Тор; в 1784 году)

Зеленый цвет (история железной дороги)

В каком году было начато строительство железной дороги, кто из известных писателей принимал участие в строительстве, а затем работал на станции Славянск ремонтным рабочим. (в 1894 году, Максим Горький )

Серый цвет (улицы города)

Це одна з найстаріших вулиць міста. Колись на ній селилися майстерні люди: покрівельники, шкіряники, чоботарі, ковалі, кравці. На початку двадцятого століття вулиця носила назву Шнурковська – на честь відомого в місті мецената Арсенія Васильовича Шнуркова. (Першого Травня)

Черный цвет (Великая Отечественная война)

Под чьим руководством работала подпольная организация в городе? Когда город был освобожден от немецких окупантов? (М. Карнаухова, 6 сентября)

Жёлтый цвет (культура)

Який відомий поет-земляк, написав перебуваючи на відпочинку в Святих Горах такі рядки:

Дивлюсь я на небо

Та й думку гадаю:

Чому я не сокіл,

Чому не літаю...

(М. Петренко)

Голубой цвет (живые воды курорта)

В 1827году по совету местного врача А.К.Яковлева в этом озере начали купаться больные, страдающие сыпными болезнями. По размерам оно самое маленькое, а на дне имеет воронку глубиной 19 м и диаметром 80 м. В воде, заполнившей воронку, содержится большое количество сероводорода. Своё название получило от имени местного промышленника и дороги в деревню. Как называется озеро? (Вейсово)

Вишневый цвет (промышленность)

Чем занималось известное товарищество М.С.Кузнецова? Какой завод был построен на основе фабрики Кузнецова? (фарфоровое и фаянсовое производство)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
5
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!