і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Французька мова - методичні матеріали

Французька мова є офіційною мовою Франції, а також поширена у багатьох країнах світу як друга мова або розмовна. Вона належить до індоєвропейської сім'ї мов та входить в десятку найуживаніших мов світу. 

Вже багато років її вважають милозвучною та однією з найромантичніших мов, проте це не єдині причини для її вивчення. Так, французька мова є однією з офіційних мов декількох найважливіших світових організацій (Червоного Хреста, Олімпійських Ігор, Організації Об'єднаних Націй тощо). Як і будь-яка сучасна розвинена країна, Франція робить активний внесок у світову культури (фільми, музика, література, мистецтво) та науку. Це також осередок модної індустрії.

Що вже казати про туризм, який постійно розвивається, а кількість бажаючих відвідати країну постійно зростає.

Іншим фактором для вивчення мови є система освіти та багаті пропозиції щодо навчання та обміну учнями. І авжеж не варто забувати про відкритий для спілкування світ Інтернету. Багато корисних інформаційних сайтів, освітніх та інших розміщені саме французькою мовою, тому оволодіння нею дасть змогу отримувати нові знання безперешкодно і швидко.

Отже, як бачимо, вивчення французької мови не тільки збагачує наш потенціал, а й відкриває можливості для покращення комунікативних навичок, вільного пересування без кордонів, отримання додаткового освітнього досвіду, культурного, а також можливість бути в курсі останніх подій в світі політики, спорту та науки.

В даному розділі розміщені матеріали для легшого навчання французькій мові, є різні контрольні роботи, плани для позашкільних заходів, презентації, матеріали для знайомства з французькою культурою, граматичні та лексичні вправи тощо.

45 матеріалiв
Презентація к уроку " Франція"
Французька мова
Презентація
23.11.2018
350
0
Урок на тему : Місто"
Французька мова
Конспект
23.11.2018
605
0
Французька пісня.
Французька мова
Конспект
11.09.2018
183
0
Здорове харчування
Французька мова
Конспект
09.09.2018
164
0
Підлітки та Інтернет
Французька мова
Конспект
09.09.2018
162
0
trouver un emploi
Французька мова
Інші методичні матеріали
09.09.2018
134
0
Вправи з граматики
Французька мова
Інші методичні матеріали
27.08.2018
150
0
45 матеріалiв