+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »

Французька мова - методичні матеріали

Французька мова є офіційною мовою Франції, а також поширена у багатьох країнах світу як друга мова або розмовна. Вона належить до індоєвропейської сім'ї мов та входить в десятку найуживаніших мов світу. 

Вже багато років її вважають милозвучною та однією з найромантичніших мов, проте це не єдині причини для її вивчення. Так, французька мова є однією з офіційних мов декількох найважливіших світових організацій (Червоного Хреста, Олімпійських Ігор, Організації Об'єднаних Націй тощо). Як і будь-яка сучасна розвинена країна, Франція робить активний внесок у світову культури (фільми, музика, література, мистецтво) та науку. Це також осередок модної індустрії.

Що вже казати про туризм, який постійно розвивається, а кількість бажаючих відвідати країну постійно зростає.

Іншим фактором для вивчення мови є система освіти та багаті пропозиції щодо навчання та обміну учнями. І авжеж не варто забувати про відкритий для спілкування світ Інтернету. Багато корисних інформаційних сайтів, освітніх та інших розміщені саме французькою мовою, тому оволодіння нею дасть змогу отримувати нові знання безперешкодно і швидко.

Отже, як бачимо, вивчення французької мови не тільки збагачує наш потенціал, а й відкриває можливості для покращення комунікативних навичок, вільного пересування без кордонів, отримання додаткового освітнього досвіду, культурного, а також можливість бути в курсі останніх подій в світі політики, спорту та науки.

В даному розділі розміщені матеріали для легшого навчання французькій мові, є різні контрольні роботи, плани для позашкільних заходів, презентації, матеріали для знайомства з французькою культурою, граматичні та лексичні вправи тощо.

76 матеріалiв
Таблиця ,, Правила читання ,,
Французька мова
Інші методичні матеріали
14.09.2019
54
0
4
Конкурс ,, Найкращий знавець Франції "
Французька мова
Інші методичні матеріали
01.06.2019
153
0
4
Ілюстрації ,, Хмарки слів "
Французька мова
Ілюстрації
31.05.2019
245
0
9
Вправа на розвиток мовлення ,,Гороскоп квітів"
Французька мова
Інші методичні матеріали
31.05.2019
133
0
3
Поезія " Французька мова "
Французька мова
Інші методичні матеріали
31.05.2019
118
0
4
Театральна постановка казки Шарля Перро ,, Попелюшка "
Французька мова
Інші методичні матеріали
31.05.2019
107
0
6
76 матеріалiв