Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Можливості платформи Jimu Robot для викладання освітньої робототехніки
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Фізичний диктант. Механічний рух. 7 клас.

ppt

Фізика

Для кого: 7 Клас

15.04.2022

73

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 14 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація являє собою компактний набір завдань для короткочасної перевірки знань учнів. Завдання включає в себе 12 питань, серед яких теоретичні питання на знання означень та формул, тестові завдання, питання до малюнків та графіків, питання на переведення одних одиниць вимірювання в інші, задачі на обчислення. Завдання проєктуються на екран. Учні працюють самостійно на місцях, записують відповіді на підписаних аркушах.

По закінченні учні міняються між собою вище згаданими аркушами і проводять взаємоконтроль, виставляючи олівцем за кожну правильну (на їх думку) відповідь 1 бал, за неправильну – 0 балів, за неповну відповідь – 0,5 бали. Кількість набраних балів відповідає оцінці за фізичний диктант. Роботи здаються вчителю, який на наступному уроці оголошує кінцеву (за необхідності - скориговану) оцінку.

Зміна слайдів відбувається автоматично, учням виділено достатньо часу на відповідь. Якщо дозволяє матеріально - технічна база, то фізичний диктант зручно виконувати кожному учню на окремому комп'ютері.

Успіху Вам і вашим учням!

Миру всім!