Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Розвиток зв’язного мовлення першокласників у букварний період навчання грамоти
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Фізичний диктант. Фізика атома-2. 9 клас.

pptx

Фізика

Для кого: 9 Клас

29.04.2022

82

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 14 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація являє собою другий набір завдань для короткочасної перевірки знань учнів з розділу ІV в 9 класі. Завдання включає в себе 12 питань, серед яких теоретичні питання на знання означень, позначень, формул для обчислення та одиниць вимірювання фізичних величин, тестові завдання, питання до малюнків, завдання на написання рівнянь ядерних реакцій. Завдання проєктуються на екран. Учні працюють самостійно на місцях, записують відповіді на підписаних аркушах, які здають вчителю на перевірку.

За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал, за неправильну – 0 балів, за неповну відповідь – 0,5 бали. Кількість набраних балів відповідає оцінці за фізичний диктант. Зміна слайдів відбувається автоматично, учням виділено достатньо часу на відповідь. Взаємоперевірку відповідей можна зробити відразу ж на уроці, але за відсутності вільного часу (а саме це найчастіше відбувається) можна оголосити оцінки на наступному уроці.

Якщо є така можливість, то фізичний диктант зручно виконувати кожному учню на окремому комп'ютері.

Успіху Вам і Вашим учням!

Миру всім!

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.