Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Фізичний диктант. Фізика атома-2. 11 клас.

pptx

Фізика

Для кого: 11 Клас

10.04.2022

108

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 14 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація являє собою компактний набір завдань для короткочасної перевірки знань учнів. Завдання включає в себе 12 питань, серед яких теоретичні питання на означення та формули, питання до малюнків та схем, завдання на написання рівнянь ядерних реакцій тощо. Завдання проєктуються на екран. Учні працюють самостійно на місцях, записують відповіді на підписаних аркушах.

Роботи здаються вчителю. Оцінки будуть оголошені на наступному уроці. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал, за неправильну – 0 балів, за неповну відповідь – 0,5 бали. Кількість набраних балів відповідає оцінці за фізичний диктант. Зміна слайдів відбувається автоматично, учням виділено достатньо часу на відповідь.

Успіху Вам і вашим учням!

Миру всім!

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.