Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Фізичний диктант. Електричний струм у різних середовищах-1. 8 клас.

pptx

Фізика

Для кого: 8 Клас

25.05.2022

86

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 14 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація являє собою компактний набір завдань для короткочасної перевірки знань учнів. Завдання включає в себе 12 питань, серед яких теоретичні питання на знання означень, тестові завдання, завдання на встановлення відповідності, виділення правильних тверджень, задачі на обчислення. Завдання проєктуються на екран. Учні працюють самостійно на місцях, записують відповіді на підписаних аркушах, які здають вчителю на перевірку.

За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал, за неправильну – 0 балів, за неповну відповідь – 0,5 бали. Кількість набраних балів відповідає оцінці за фізичний диктант.

Зміна слайдів відбувається автоматично, учням виділено достатньо часу на відповідь. Взаємоперевірку відповідей можна зробити відразу ж на уроці, але за відсутності вільного часу (а саме це найчастіше відбувається) можна оголосити оцінки на наступному уроці.

Якщо є така можливість, то фізичний диктант зручно виконувати кожному учню на окремому комп'ютері.

Успіху Вам і Вашим учням!

Миру всім!

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.