Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Фізичний диктант. Важіль. Момент сили. Правило моментів. 7 клас.

pptx

Фізика

Для кого: 7 Клас

06.03.2022

200

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 14 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація являє собою набір завдань для короткочасної перевірки знань учнів. Завдання включає в себе 12 питань, серед яких теоретичні питання, задачі – малюнки та задачі на обчислення. Завдання проєктуються на екран. Учні працюють самостійно на місцях, записують відповіді на підписаних аркушах. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал, за неправильну – 0 балів, за неповну відповідь – 0,5 бали. Кількість набраних балів відповідає оцінці за фізичний диктант. Якщо учень набрав дробове число балів - округлюємо. Зміна слайдів відбувається автоматично, учням виділено достатньо часу на відповідь. Взаємоперевірку відповідей можна зробити відразу ж на уроці, але за відсутності вільного часу (а саме це найчастіше відбувається) можна оголосити оцінки на наступному уроці.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.