Фізичні вправи під час карантину - Запорука міцного імунітету та гарною настрою

Опис документу:
Перебуваючи на карантині, людина змінює привичний спосіб життя. В тому числі, зменшує рухову активність. Це, в свою чергу, впливає на настрій та загальний стан організму. Може призвести до зниження імунітету та загострення хронічних захворювань. Щоб тримати себе в формі, зберегти здоров’я та провести час самоізоляції не тільки без негативних наслідків для організму, а і корисно, Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує виконувати низку вправ.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ФІЗИЧНІ ВПРАВИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ –

ЗАПОРУКА МІЦНОГО ІМУНІТЕТУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ

Перебуваючи на карантині, людина змінює привичний спосіб життя. В тому числі, зменшує рухову активність. Це, в свою чергу, впливає на настрій та загальний стан організму. Може призвести до зниження імунітету та загострення хронічних захворювань.

Щоб тримати себе в формі, зберегти здоров’я та провести час самоізоляції  не тільки без  негативних наслідків для організму, а і корисно, Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує виконувати низку вправ.

Виконуйте ці вправи кожен день по  2- 3 рази. Будьте здорові!

  1. Підйом колін до живота

Торкніться одного коліна протилежним ліктям, чергуючи сторони. Знайдіть власний темп. Спробуйте виконати це протягом 1-2 хвилин, відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів.

 

Планка

Розташуйте  передпліччя міцно на землі. Лікті під плечима. Тримайте стегна на рівні голови. Утримуйте 20–30 секунд (або більше, якщо можливо), відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів. Ця вправа зміцнює живіт, руки і ноги.

 

Розгинання спини

Торкніться  вух кінчиками пальців і підніміть верхню частину тіла, тримаючи ноги на землі. Знову опустіть верхню частину тіла. Виконайте цю вправу 10–15 разів (або більше), відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів. Ця вправа зміцнює м’язи спини.

 

Присідання

Поставте ноги на відстань стегна. Пальці ніг спрямовані назовні. Зігніть коліна настільки, наскільки відчуває себе комфортно, тримаючи п’яти на землі, а коліна над (не перед) стопами. Зігніть і розтягніть ноги. Виконайте цю вправу 10–15 разів (або більше), відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів. Ця вправа зміцнює ноги та сідниці. 

Бічні підйоми колін

Доторкніться коліном до ліктя, піднімаючи коліно в бік, чергуючи сторони. Знайдіть власний темп. Спробуйте виконати це протягом 1-2 хвилин, відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів.

 

Супермен

Покладіть руки під плечі, а коліна під стегнами. Підніміть одну руку вперед, а протилежну ногу назад, чергуючи сторони. Виконайте цю вправу 20–30 разів (або більше), відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів. Ця вправа зміцнює м’язи живота, сідниць і спини.

Міст

Стопи  міцно на землі, коліна над п’ятами. Підніміть стегна настільки, наскільки це вам зручно, і повільно опустіть їх знову. Виконайте цю вправу 10–15 разів (або більше), відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів.

Віджимання від стільця

Тримайтеся на сидінні стільця. Ступні на півметра від стільця. Зігніть руки, опускаючи стегна до землі, а потім випряміть руки. Виконайте цю вправу 10–15 разів (або більше), відпочиньте 30–60 секунд і повторіть до 5 разів. Ця вправа зміцнює ваш трицепс.

Розтяжка для легень

Переплете пальці за спиною. Витягніть руки і відкрийте груди вперед. Утримуйте це положення протягом 20–30 секунд (або більше). Це положення розтягує груди і плечі.

Поза дитини

Сядьте   на п’яти. Покладіть живіт на стегна і  витягніть руки вперед. Дихайте нормально. Утримуйте це положення протягом 20–30 секунд (або більше). Це положення розтягує спину, плечі та сторони тіла.

До гори ногами)

Підведіть стегна впритул (5–10 см) до стіни і дайте ногам відпочити. Закрийте очі, розслабте тіло і поступово поглиблюйте дихання. Концентруйтеся на своєму диханні, намагаючись не зосередитись на будь-якій думці чи турботі. Відпочивайте в цій позі до 5 хвилин. Ця позиція має бути зручною, розслаблюючою.

Робіть ці та інші вправи. Дотримуйтесь правильний режим  харчування,  сну  та роботи.

Будьте здорові!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
1
міс.
0
0
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!