Як поводитися з комп'ютером. Підготувала вчитель інформатики Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Савка-Ржематорська Оксана ВасилівнаНіколи не допускайте безладу на робочому місці!Сядьте зручно: ноги поставте на підлогу, спину тримайте рівно!Відстань від очей до екрана має бути 50-60 см.Не ставте клавіатуру на коліна, місце клавіатури на столі!Не торкайтеся проводів, це небезпечно!!! В разі неполадок зверніться до вчителя!Не їжте за комп'ютером, для їжі існує окремий стіл.Не працюйте довго за комп'ютером, кожні 25 хвилин робіть перерву, розімніться!
‹‹ ‹
?/ 9
› ››