Тема. Дикі тварини.
Мета: - повторити й активізувати лексичний матеріал теми : «a parrot», «a dog», « a cat», «a hamster», «a snake», «a turtle» забезпечити оволодіння новими лексичними одиницями з теми: «a mouse», «a crocodile», « a giraffe», «a wolf», «a bear» «wild animals» і закріпити їх уживання в усному мовленні, повторити й закріпити вживання структур «What animal is this? — It is a…» «What has it got? – It has got a…»в усному мовленні, формувати навички діалогічного та монологічного мовлення, тренувати в аудіюванні;
- розвивати навички письма, пам’ять, увагу, мислення, уяву, мовну здогадку;
- виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, культури народу,
любов до тварин, доброзичливість, колективізм, активність, працьовитість.
Обладнання: підручник, робочий зошит, наочний матеріал, індивідуальні картки.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Організаційна частина.
1.Привітання
- Hello, children! Glad to see you!
3. Повідомлення теми і мети уроку.
- Сьогодні на уроці ми поговоримо про диких тварин. Ви вивчите нові слова і продовжите вчитись розповідати про тварин. Як і завжди, ви будете грати в ігри, інсценувати діалоги, читати й писати. Let’s start our lesson!
4. Фонетична зарядка.
4.1. Робота над віршем.
а) зразкове читання вчителем.
I like my bunny
Bears like honey
Girls like cats
Cats like rats
Boys like dogs
Storks like frogs
Mice like cheese
Sparrows like peas
Owls like mice
I like rice
Birds like grain.
Say it again!
б) переклад вірша.
- Let`s translate this poem.
Мені подобається мій кролик
Ведмедю подобається мед
Дівчатка люблять котів
Коти люблять щури
Хлопчикам подобаються собаки
Лелеки люблять жаб
Миші люблять сир
Горобці люблять горох
Сови люблять миші
Мені подобається рис
Птахам подобається зерно.
Повтори!
в)читання вірша за вчителем
- Let’s read it line by line. First me, than you.
г) хорове читання за вчителем.
- Let’s read this poem all together.
- Who wants to read?
ІІ. Основна частина
Мовленнєва зарядка.
- Я хотіла сфотографувати для вас тваринок, але вони виявились дуже прудкі та жваві. Фотографії в мене не вийшли, але я впевнена, що ви дізнаєтеся хто ж зображений на них.
- Аnd now look at the picture!
-What is this?
-What is this?
-What is this?
-What is this?
-What is this?
-What is this?
2. Семантизація нових лексичних одиниць
2.1.Аудіювання розповіді вчителя
- But today we are going to learn some more new words!
- Look at the picture. This is a mouse [ maʊs ] (миша). Repeat after me three times.
- Is this a turtle?
- Is this a cat?
- What is this?
- Look at the picture. This is a crocodile [krɒkədʌɪl](крокодил). Repeat after me three times.
- Is this a mouse?
- Is this a dog?
- What is this?
- Look at the picture. This is a giraffe [ dʒɪˈrɑːf ] (жирафа). Repeat after me three times.
- Is this a mouse?
- Is this a crocodile?
- What is this?
- Look at the picture. This is a wolf [ wʊlf ] (вовк). Repeat after me three times.
- Is this a giraffe?
- Is this a mouse?
- Is this a crocodile?
- What is this?
- Look at the picture. This is a bear [beə](ведмідь). Repeat after me three times.
- Is this a giraffe?
- Is this a wolf?
- Is this a mouse?
- What is this?
- And all these animals we call wild animals [waɪld ænɪməlz]
.
- І всіх цих тварин ми називаємо дикими тваринами.
- Repeat after me three times.
- Як англійською перекладаються дикі тварини? (wild animals).
2.2.Хорове повторення нових лексичних одиниць
- And now, repeat after me all new words!
- А зараз давайте повторимо за мною усі нові слова!
- Three, four ….: «mouse», «crocodile», «giraffe», «wolf», «bear», «wild animals».
- Well done.
- Як скажемо англ..мовою: вовк (і т.д.)
3. Автоматизація дій учнів з новими лексичних одиниць
3.1. Гра «Увага!».
-Look at the blackboard
-Remember these animals
-What animal is missing?
(учень що відповів правильно, знімає наступну тварину)
3.2. Гра «Загублені звірі».
-Oh no! From my drawings escaped all the animals.
-Only their tracks are left!
-О, ні! З моїх малюнків втікли всі звірі! Залишились тільки їх сліди. Подивіться на малюнок та скажіть, яка тваринка втекла?
- Look at the picture tell which animal escaped?
4. Робота з підручником.
4.1. Відпрацюванння нової граматичної конструкції.
- Children, open your books on page 102, ex.3.
- Для того щоб запитати «Що це за тварина?» ми повинні сказати «What animal is this?», repeat after me. Відповідаємо так «It is a…», repeat after me. Щоб запитати «Що в неї є?» говоримо «What has it got?», repeat after me. Відповідати повинні «It has got a…», repeat after me.
- Let's read the dialogue between the teacher and the student.
- Listen to my reading!
- Аnd now you read and translate sentence by sentence.
4.2. Робота в парах.
- And now let's train!
- А зараз давайте потренуємося.
-Look at the exercise 2 and ask your neighbour which animal is shown in the picture
-Запитайте у сусіда по парті яка тварина зображена на малюнку? Приклад ви бачите у підручнику
5. Фізкультхвилинка.
Stand up!
Hands up!
Hands down!
Walk! Run! Stop!
Open your mouth!
Close your mouth!
Clap your hands!
6. Гра «Крокодил».
- Let’s play the game. One of you must describe the animal without naming it, others have to guess the animal
-Один з вас має описати тварину не називаючи її, а інші повинні відгадати тварину.
- Look at the blackboard. Ви бачите слова, якими можете користуватися.
-Repeat after me.
-Who wants to translate?
-Я почну, а той хто відгадає перший продовжить гру.
-Listen to me very attentively
-It can walk. It can climb. It has got four short legs. It is brown. What animal is it?
7. Автоматизація фонетичного матеріалу. Ex.5, p.99.
- Look at Ex.5, p.99.
- Letters ea and ie may denote sound [e].
- Літери ea та ie позначають звук [e].
Head [ hed ] - голова
Friend [ frend ] - друг
Sweater [ swetəf ] - светр
Friendly [ frendli ] - дружелюбний
- Let's read and translate words.
- Letter G may denote 2 sounds.
-Літера G може позначати 2 звуки.
- Буква G, g [ ʤi: ] читається як звук [ ʤ ] перед голосними e, i, y, а як звук [ g ] перед іншими голосними, перед приголосними і в кінці слова.
Goose [ ɡuːs ] - гусак
Girl [ ɡɜːrl ] - дівчинка
Girafe [ dʒɪˈrɑːf ] – жирафа
- Let's read and translate words.
- And now we're going to read a text with you.
- Let’s read and translate the text sentence by sentence.
8. Робота в зошиті.
- Open your notebooks at p.53.
- You have to complete the tasks 1 and 2.
- Вам потрібно виконати завдання 1 та 2.
-Давайте пригадаємо, які два звуки позначає літера C?([s][k])
- В яких випадках ми читаємо звук [s]?(перед голосними e, i)
- А в яких [k]?(перед іншими голосними та приголосними, та в кінці слова)
III.Заключна частина.
1. Підсумкова бесіда.
- What is the theme of our lesson?
- Що ми сьогодні повторювали на уроці?
- Як сказати англійською: миша, крокодил, вовк, ведмідь, жирафа, дикі тварини.
2.Оцінювання.
- Children, your work today was excellent. Let`s put you marks…
3. ДЗ.
- Your home task is: learn new words by heart and read a text Ex.5, p.103.
- Вивчити нові слова напам'ять та читати текст вправи 5, с. 103.
4. Прощання.
- Lesson is over. Good buy!