Тема. Людина. Частини тіла ( Punkt, Punkt, Komma, Strich)

Мета. Практична. Ознайомити учнів з новою лексикою: das Gesicht, das Auge (die Augen, das Ohr (die Ohren), die Nase, der Mund.

Тренувати учнів вживати нову лексику у відомих мовленнєвих зразках. Формувати графічні навички аудіювання, усного мовлення, читання, письма, роботи в парах.

Освітня. Розширити знання учнів про частини тіла.

Розвивальна. Розвивати пізнавальний інтерес учнів, а також мовленнєві здібності, пам'ять, увагу, мислення.

Виховна. Виховувати охайність при письмі, культуру спілкування, толерантність.

Обладнання: гра "Розшифруй", малюнки із зображенням частин тіла, ляльки, клоуна, дракона. Гра "Wie viel...?", картки з індивідуальними завданнями, м’яч.

Очікувані результати: - знати назви частин тіла;

- вживати нову лексику у відомих мовленнєвих зразках.

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку

  • Guten Tag, Kinder. Die Stunde beginnt.

Heute wir werden viel spielen, singen, und sprechen und die neuen Wörter lernen. Also, wir beginnen.( - Привіт, діти. Час починається.

- Сьогодні ми будемо багато грати, співати, говорити та навчатися новим словам. Отже, ми починаємо.)

II. Мовна розминка

- Wir beginnen mit den pfonetischen Vorbȕngen.

- Hört zu und sprecht nach.

Punkt, Punkt, Komma, Strich –

Fertig ist nun das Gesicht.

Augen, Ohren, Nase, Mund.

Mein Gesicht ist klein und rund.

Punkt, Punkt, Komma, Strich –

Fertig ist nun das Gesicht.

Körper, Hände, Beine dran

Fertig ist das Hampelmann.( Ми починаємо з понтифічних пропозицій.

- Слухай і говори.

Точка, крапка, кома, тире

Сьогодні це обличчя.

Очі, вуха, ніс, рот.

Моє обличчя мале і кругло.

Точка, крапка, кома, тире

Сьогодні це обличчя.

Тіло, руки, ноги на ній -

Готово це джек для стрибків


III. Повідомлення теми та мети уроку

  • Wir arbeiten weiter am Thema "Ich und meine Kleider". Wir wiederholen die Wörter und Buchstaben. Auch lernen wir neue Wörter.

Hampelmann bringt uns wieder viele Aufgaben und viele Geschenke.( Ми продовжуємо працювати над темою "Я і мої одягу". Ми повторюємо слова та листи. Також ми вивчаємо нові слова.

- Jumping Jack приносить нам багато завдань і безліч подарунків.

IV. Вивчення нового матеріалу, організація його опрацювання та вживання

1. Ознайомлення з новою лексикою.

Вчитель демонструє малюнок, озвучує. Учні хором повторюють кожне слово за вчителем:

das Gesicht

das Auge (die Augen)

das Ohr (die Ohren)

die Nase

der Mund

(обличчя ,око (очі), вухо (вуха), ніс ,рот)

2. Гра «Ratespiel». (46 ст)

Закріплюємо нову лексику, будуючи міні-діалоги з учнями. Показую тематичну картинку, а учень відгадує слово.

  • Ist das Auge? - Sind das die Augen?

  • Nein! - Nein!

- Ist das das Ohr? -Sind das die Ohren?

  • Ja das ist Ohr! - Ja das sind die Ohren!

Du bist dran. Du bist dran.


3. Виконання вправи 3, с. 47 за підручником.

4. Гра «Lawinenspiel». (впр 5 а , ст48)

Тренуємо пам'ять та увагу учнів. Учні передають м’яч і називають слова. Перший учень – одне слово, другий – два і т. д.

Фізкультхвилинка

1, 2, 3, 4 - alle, alle sitzen wir!

1, 2, 3, 4, - alle, alle stehen wir!

1, 2, 3, 4, - alle, alle springen wir!

Hopp, hopp, ho! Spring auch so!

5. Робота в парах. (впр 5 с , ст48)

Учні будують міні-діалоги

  • Hallo!

  • Hallo!

  • Was ist das?

  • Das ist Hampelmann.

  • Und was ist das?

  • Das ist der Kopf.

6. Гра «Kettenspiel», за картинками .(впр 5 б, ст 48)

Учні описують дракона, ляльку, клоуна.

VI. Розвиток навичок читання та письма.

1. Виконання вправи 4, с. 47 за підручником.

2. Робота у зошитах.

Учні пишуть буквосполучення.

8. Вправа на формування орфографічної навички. Робота з індивідуальними картками

Звіряючи слова зі зразком, прочитай і підкресли слова, які записані правильно.

Auge_______Nase________Hals_______Bauch очі ніс шия живіт

Auage Nase Halss Bach

Auge Nasse Halls Bauhc

Augen Naase Hals Bahc

Auugen Nassen Halse Bauch









die Puppe


Клоун

der Clown