Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
М’які навички як основа організації якісного освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Електронний табель успішності учнів для 5-11 класів

xlsm

Виховна робота

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

09.05.2022

953

25

21

Вміст матеріалу:
xlsm
Оцінки + Табелі 2.xlsm
393,9 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Електронний табель успішності для середньої школи в форматі EXSEL. Допоможе вам швидко і зручно роздрукувати табелі учнів, або зберегти їх в pdf файл. Все що необхідно зробити, то це заповнити аркуші Список і Оцінки. Табель кожного учня буде заповнено автоматично.

Файл оновлено. Збільшено список до 40 учнів. На аркуші Оцінки можна змінювати предмети на любі інші. А в кожному табелі ці предмети будуть змінені автоматично.

Якщо не працюють кнопки? Коли перший раз відкриваєте файл, то з'являється повідомлення "Безпечне подання! Увага..." то треба натиснути "Увімкнути редагування" і якщо з'явиться повідомлення "Макроси вимкнено" треба натиснути "Увімкнути вміст".

Як розблокувати аркуші? Аркушах заблоковані частково, щоб випадково не видалити важливі формули, посилання і текст. Але якщо Вам дуже треба їх розблокувати, то пароль міститься на аркуші Список.

Якщо Ви знімаєте захист і редагуєте вміст захищених клітинок, то берете на себе відповідальність за коректну роботу електронного табеля.