Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Дидактичний матеріал "Картки Глена ДОМАНА"

zip

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

23.08.2022

428

2

0

Опис методичного матеріалу:

Картки Домана – це картки з чітким, яскравим зображенням і лаконічним підписом, з фактами на зворотному боці. За допомогою таких карток, можна вивчити абсолютно усе. Саме Глен Доман, першим доніс до більшості батьків думку, що діти до трьох років мають вражаючу здатність запам’ятовувати деталі з фотографічною точністю, – «фотографувати» зображення за 1-2 секунди.

Але незважаючи на те, що цьому твердженню понад півстоліття, до сьогодні, багатьом важко прийняти такий незвичний висновок. Тому найбільш популярні питання до нас: З якого віку можна займатися з дитиною? І які саме картки обирати в нашому віці?

Важко звикнутися з думкою, що малюки не вміючи говорити, навчатимуться. Так, немовля не може говорити, але воно буквально вбирає все, що відбувається навкруги. Так що, як тільки дитина навчиться слідкувати очима за рухом предметів, вона готова розпочати вчитися.

Вміст матеріалу: показано 81 з 151 сторінок

+Показати ще (69)
zip
_____________-6-A4.zip
32,1 Мб
pdf
853,2 Кб
pdf
855,7 Кб
pdf
531,8 Кб
pdf
703,7 Кб
pdf
549,3 Кб
+Показати ще (28)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.