Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Дидактична гра "Вишиванка яка?"

pdf

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

25.01.2023

175

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 10 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета: закріпити знання дітей про українську вишиванку, про її красу та значимість; дати поняття дітям, що українська вишиванка - це символ краси, оберіг та код українського народу; продовжувати вчити добирати слова прикметники за допомогою асоціативних картинок; розвивати зв’язне мовлення, пам’ять, мислення; збагачувати словниковий запас дітей; виховувати любов до своєї країни, шанобливе ставлення до рідного слова.

Хід гри: педагог пропонує обрати асоціативні картки та на їх основі дібрати слова, які охарактеризують українську вишиванку. Наприклад: Вишиванка яка? – гарна, чарівна і т.д

Словник: біла, чоловіча, жіноча, лляна, легка, українська, кольорова, розшита, святкова, квітчаста, гарна, яскрава, чарівна, народна. 0401eyk9-bcf4-940x661.jpg

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.