Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Дидактична гра "Україна яка?"

pdf

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

12.10.2022

286

2

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 13 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета: закріпити знання дітей про Батьківщину, рідний край, його багатства та красу; продовжувати вчити добирати слова прикменики за допомогою асоціативних картинок; розвивати зв’язне мовлення, пам’ять, мислення; збагачувати словниковий запас дітей; виховувати любов до своєї країни, шанобливе ставлення до рідного слова.

Хід гри: педагог пропонує обрати асоціативні картки та на їх основі дібрати слова, які охарактеризують Рідну країну. Наприклад: Україна яка? – гарна, рідна, гостинна і т.д

Словник: співуча, сильна, кохана/рідна, багата, незалежна, казкова, хлібна, щедра, працьовита, різнокольорова, дружня, гарна, гостинна, мелодійна, квітуча, вільна, чарівна, мудра, калинова, родюча. У НАБОРІ 20 ОСОЦІАТИВНИК КАРТОК04001r5o-dc63-940x685.jpg

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили