Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Дидактична гра "Літня порівнялочка"

pdf

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

10.07.2022

73

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 16 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

МЕТА: формувати знання про рівність та нерівність множин за кількість елементів; ознайомити дітей зі знаками порівняння; учити порівнювати кількість предметів, читати прівності та нерівності; розвивати допитливість, виховувати старанність, посидючисть та інтерес до математики.
ХІД ГРИ: педагог проплнує розглянути картки із зображенням літніх елементів, дати відповіді на питання: скільки чого? Чого бфільше, а чого менше? Вихователь знайомить зі знаками: більше, менше і дорівнює. Знак порівняння – дивак. Чому дивак? Бо крутиться або ліворуч або праворуч і все порівнює. Повертається де більше, аж ротик відкриває від подиву. Ось так: >. А повертається кутиком у бік, де менше, ображається що мало, і ротик закриває. Ось так: <. Там, де ротик розкрив цей знак, завжди більше . Знак рівності крутитися полюбляє. Як не крути, він завжди однаковий, бо вказує на однакову кількість Давайте спробуємо порівняти цима знаками літні даруночки.
03012g81-6624-940x662.jpg

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.